• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Kurtlar Vadisi ekibi darbeyi biliyordu diyen Nihat Doğan'a şok hapis istemi

Kurtlar Vadisi ekibi darbeyi biliyordu diyen Nihat Doğan'a şok hapis istemi. Söylemezsem Olmaz programında Kurtlar Vadisi ekibinin 15 Temmuz darbe girişimini önceden bildiğini iddia eden Nihat Doğan'a 8 yıl hapis cezası istendi.

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı

Gazeteci Yasemin Asa, 15 Temmuz şehitlerinin hikayelerini kitap yaptı. Gazeteci Yasemin Asan, 15 Temmuz’un hemen ardından acıları taze olan ailelerle görüşerek, şehitlerin hikayelerini kitaba dönüştürdü.

ABD'ye göre darbe girişimini kemalistler yaptı

ABD'ye göre darbe girişimini kemalistler yaptı. AB'nin skandal FETÖ raporu basına sızdı. Rapora göre 15 Temmuz darbe girişimini FETÖ'cüler değil AK Parti muhalifleri ve Kemalistler yapmış.

FETÖ'nün imamı Kurmay Albay Bilal Akyüz, örgütü 31 yıl önce itiraf etti

FETÖ'nün imamı Kurmay Albay Bilal Akyüz, örgütü 31 yıl önce itiraf etti. 15 Temmuz'da Akıncılar Üssü'nde yakalanan darbe girişiminin planlayıcısı, FETÖ'nün kara kuvvetleri imamı Akyüz'ün 1986'da askeriyenin içindeki örgüt yapılanmasını itiraf ettiği ortaya çıktı.

Bakan Faruk Özlü'den 15 Temmuz ile ilgili flaş açıklamalar

Bakan Faruk Özlü'den 15 Temmuz ile ilgili flaş açıklamalar. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Zayıf bir karakterin bu sistemde iktidara gelmesi halinde durum daha vahim. 15 Temmuz hadisesi bir koalisyon hükümetine karşı yapılmış olsaydı bugün Mısır gibi bir yönetime sahip olabilirdik” dedi.

Yunanistan 8 askerin darbeci olduğunu bilseydi almazdı

Yunanistan 8 askerin darbeci olduğunu bilseydi almazdı. Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kocias, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Yunanistan'a sığınan 8 darbeci askerle ilgili açıklama yaptı.

Ömer Halisdemir'in şehit edilmesi ile ilgili davada Semih Terzi ile ilgili şok itiraflar

Ömer Halisdemir'in şehit edilmesi ile ilgili davada Semih Terzi ile ilgili şok itiraflar. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Astsubay Ömer Halisdemir'in şehit edilmesi ile ilgili yargılanan tutuklu sanıklar kendilerini savunurken Semih Terzi ile ilgili şok itiraflarda bulundu.

FETÖ'nün Paşa lakaplı darbeci astsubayı Zekeriya Kuzu duruşmada öyle şeyler söyledi ki

FETÖ'nün Paşa lakaplı darbeci astsubayı Zekeriya Kuzu duruşmada öyle şeyler söyledi ki. 15 Temmuz darbe girişiminin ardından menfezde yakalanan FETÖ'nün Paşa lakaplı astsubayı Zekeriya Kuzu, Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada söyledikleri ile herkesi şoke etti.

Hasan Togar: Samsun'un Tekkeköy ilçesi gür bir sesle EVET diyecek

Hasan Tofar: Samsun'un Tekkeköy ilçesi gür bir sesle EVET diyecek. Tekkeköy Belediyesi Kültür Binası Şehit Ömer Halis Demir salonunda Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen eski Genel Başkanı, Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'nun sunumuyla 15 Temmuz, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve yeni Türkiye konulu konferans düzenlendi.

Kahraman Ömer Halisdemir'i şehit eden darbeciler yargılanıyor

Kahraman Ömer Halisdemir'i şehit eden darbeciler yargılanıyor. 15 Temmuz gecesi Semih Terzi'yi vurarak darbe girişiminin seyrini değiştiren Astsubay Ömer Halisdemir'i şehit eden darbeciler, Ankara Adliyesine getirildi.

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu

Samsun'da FETÖ'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak duruşmada kendini savundu Samsun'da FET'den tutuklu avukat Fevzi Cem Şenocak, yargılandığı davada kendini savunarak, "15 Temmuz’da her kim darbe girişiminde bulunmuş ise Allah belasını versin. Fetullah Gülen de bu işin içindeyse Allah onun da belasını versin" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast düzenleyen darbeciler yargılanıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast düzenleyen darbeciler yargılanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast düzenleyen darbeciler yargılanıyor. 15 Temmuz Darbe girişiminin en önemli basamaklarından birisi olan ve Muğla’nın Marmaris ilçesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a suikast girişiminde bulunan 44’ü tutuklu üçü firari 47 sanıklı davanın duruşması Muğla 2. Ağır Ceza Mahkemesinde başladı.

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı

Fatih Erbakan Samsun'da konuştu: Necmettin Erbakan 30 sene önce uyardı Samsun'da düzenlenen Necmettin Erbakan’ı Anlamak ve Anlatmak adlı konferansta konuşan Fatih Erbakan, babası merhum Necmettin Erbakan'ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını açıkladı.

Hamdullah Avcı, 15 Temmuz'un ardından FETÖ'nün paniğini anlattı

Hamdullah Avcı, 15 Temmuz'un ardından FETÖ'nün paniğini anlattı Hamdullah Avcı, 15 Temmuz'un ardından FETÖ'nün paniğini anlattı. FETÖ’nün Işık Evleri sorumlularından Hamdullah Avcı, darbe girişimi sonrası örgütteki paniği anlattı: 15 Temmuz’dan sonra “Evleri kapatın, herkes kendi başının çaresine baksın” talimatı verildi

15 Temmuz kahramanları o gece yaşadıklarını anlattı

15 Temmuz kahramanları o gece yaşadıklarını anlattı 15 Temmuz kahramanları o gece yaşadıklarını anlattı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Tecrübe Konuşuyor İçimizdeki Kahramanlar” projesi kapsamında 15 Temmuz gecesi FETÖ’nün darbe girişimine karşı duran sembol isimlerden Şerife Boz, Mehmet Şükrü Kıntaş ve Doktor Sezai Çelik o gece yaşadıklarını Kağıthane’de anlattı.

Samsun Canik Başarı Üniversitesi grubundan 13'ü tutuklu 41 kişi FETÖ'den yargılanıyor

Samsun Canik Başarı Üniversitesi grubundan 13'ü tutuklu 41 kişi FETÖ'den yargılanıyor Samsun Canik Başarı Üniversitesi grubundan 13'ü tutuklu 41 kişi FETÖ'den yargılanıyor. Samsun'da 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen operasyonlar kapsamında gözaltına alınan ve yakalanan 13'ü tutuklu 41 sanık FETÖ/PDY davası kapsamında yargılanmaya başlandı.

Osman Genç: Milletimiz 16 Nisan'da en güzel cevabı verecektir

Osman Genç: Milletimiz 16 Nisan'da en güzel cevabı verecektir Osman Genç: Milletimiz 16 Nisan'da en güzel cevabı verecektir. Muhtarlar ve Meclis Üyeleri ile İstişare Toplantısında biraraya gelen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "15 Temmuz'da olduğu gibi son sözü milletimiz söyleyecek. 15 Temmuz'da milletimiz ile birlikte darbeye nasıl karşı durduysak, referandumda da Türkiye'nin büyümesine hayır diyenlere en güzel cevabı vereceğiz" dedi.

Nedim Şener'in 15 Temmuz'da darbeci askerlerle kavga görüntüleri-video

Nedim Şener'in 15 Temmuz'da darbeci askerlerle kavga görüntüleri-video Nedim Şener'in 15 Temmuz'da darbeci askerlerle kavga görüntüleri-video. Gazeteci Nedim Şener, 15 Temmuz'da Doğan Medya Center'a baskın düzenleyen darbeci askerlerle yaptığı kavga görüntülerini, "15 Temmuz'dan bana kalan" notuyla Twitter sayfasından yayınladı.

Necati Şaşmaz'a Kurtlar Vadisi Darbe filmi için açılan soruşturmada flaş gelişme

Necati Şaşmaz'a Kurtlar Vadisi Darbe filmi için açılan soruşturmada flaş gelişme Necati Şaşmaz'a Kurtlar Vadisi Darbe filmi için açılan soruşturmada flaş gelişme. Pana Film ortakları Necati Şaşmaz ve Mehmet Canpolat'a 15 Temmuz darbe girişimi sonrası Kurtlar Vadisi Darbe filmi ve alan adı ile ilgili açılan soruşturmada karar verildi. Necati Şaşmaz ve Mehmet Canpolat'a takipsizlik kararı çıktı.

AK Parti'de Erol Olçak sürprizi

AK Parti'de Erol Olçak sürprizi AK Parti'de Erol Olçak sürprizi. AK Parti referandum kampanyasını 15 Temmuz'da şehit olan reklamcı Erol Olçok'un şirketi yürütecek.

Türkiye'nin milli gururu ATAK'ta FETÖ şüphesi

Türkiye'nin milli gururu ATAK'ta FETÖ şüphesi Türkiye'nin milli gururu ATAK'ta FETÖ şüphesi. Türkiye'nin yerli helikopteri ATAK'ın Türk Silahlı Kuvvetleri'ne tesliminde yaşanan gecikmelerde FETÖ izi gündeme geldi. Darbeciler 15 Temmuz'da da ATAK helikopterini kullanmışlardı.

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci başlattı

Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci başlattı Samsun Valisi İbrahim Şahin: Uluslararası eşkıyalar ekonomik darbe süreci yürütüyor. Samsun Valisi İbrahim Şahin, 15 Temmuz darbe girişimi ile beraber uluslararası eşkıyaların Türkiye üzerinde ekonomik darbe süreci başlattığını söyledi.

Angela Merkel 15 Temmuz'da bombalanan Gazi Meclisi inceledi

Angela Merkel 15 Temmuz'da bombalanan Gazi Meclisi inceledi Angela Merkel 15 Temmuz'da bombalanan Gazi Meclisi inceledi. Almanya Başbakanı Angela Merkel, Ankara ziyareti kapsamında 15 Temmuz'da bombalanan Gazi Meclisini inceledi.

15 Temmuz kahramanı komutan Zekai Aksakallı El Bab'da

15 Temmuz kahramanı komutan Zekai Aksakallı El Bab'da 15 Temmuz kahramanı komutan Zekai Aksakallı El Bab'da. Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Zekai Aksakallı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin geçen yıl 9 Aralık'tan bu yana operasyon yürüttüğü El Bab'da incelemelerde bulundu.

Metro Turizme ait iki otobüs yakıldı

Metro Turizme ait iki otobüs yakıldı Metro Turizme ait iki otobüs yakıldı. İstanbul 15 Temmuz Demokrasi otogarında, Metro Turizme ait iki otobüs yakıldı.

FETÖ'den tutuklu Subay Mehmet Karabekir'in eşi Ayşe Karabekir: İdam edilsin

FETÖ'den tutuklu Subay Mehmet Karabekir'in eşi Ayşe Karabekir: İdam edilsin FETÖ'den t. utuklu Subay Mehmet Karabekir'in eşi Ayşe Karabekir: İdam edilsin.15 Temmuz hain darbe gecesinde İstanbul'un Üsküdar ilçesi Acıbadem Muhtarı Mete Sertbaş'ı şehit eden FETÖ/PDY üyesi Yüzbaşı Mehmet Karabekir'in öğretmen eşi Ayşe Karabekir, darbeci komutanların asılmasını istedi.

Kadir Topbaş 15 Temmuz'da ABD'den neden dönmediğini anlattı

Kadir Topbaş 15 Temmuz'da ABD'den neden dönmediğini anlattı Kadir Topbaş 15 Temmuz'da ABD'den neden dönmediğini anlattı. Kadir Topbaş, darbe komisyonunun "15 Temmuz'da ABD'den neden dönmediği" sorusuna, "Dönüşüm 20 Temmuz tarihiydi, İstanbul Valiliği'ne resmi yazı ile bildirdim." yanıtını verdi.

Ankara'yı bombalayan darbeci pilotlarla ilgili şoke eden gerçekler

Ankara'yı bombalayan darbeci pilotlarla ilgili şoke eden gerçekler Ankara'yı bombalayan darbeci pilotlarla ilgili şoke eden gerçekler. Hava Kuvvetleri'ndeki F-16'larda görev yapan 3 pilotun 15 Temmuz'dan 6 ay önce ABD'de Gülen'le görüştüğü ortaya çıktı.

Nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı

Nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı Nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. 15 Temmuz Gazisinin ailesini ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aynı binada oturan bir çiftin nişan yüzüklerini taktı.

Kösem Sultan'ın torunu konuştu: Edepsizce!

Kösem Sultan'ın torunu konuştu: Edepsizce! Kösem Sultan'ın torunu konuştu: Edepsizce! Sultan 2. Abdulhamid Han'ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu, dizilerde harem hayatının edepsizce gösterildiğine değinip, gençlerin 15 Temmuz'da çok iyi bir sınav verdiğini söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET