• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Bekir Bozdağ: Bu sistem baba ile oğlu kavga ettirir

Bekir Bozdağ: Bu sistem baba ile oğlu kavga ettirir.Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fethullah Gülen'in iadesi noktasında ABD'ye çağrıda bulunarak, "Delilleriyle ortaya koyuyoruz ve diyoruz ki bu işi yapan budur. Amerika, Türkiye ile dost ve müttefik bir ülke olarak bu konuda Türkiye’nin yanında yer almalı ve Türkiye’ye destek vermelidir. Maalesef olumlu bir gelişme olmadı" dedi. Anayasa değişikliğine de değinen Bozdağ, parlamenter sistemde çiftbaşlılık yönetiminin Türkiye'de kavgalara neden olduğunu belirtti.

Kemal Kılıçdaroğlu, çok tartışılan fotoğrafın hikayesini anlattı

Kemal Kılıçdaroğlu, çok tartışılan fotoğrafın hikayesini anlattı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medyada çok tartışılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile CHP'li vekil Levent Gök'ün Meclis'teki samimi pozunun hikayesini anlattı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Adil Öksüz açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Adil Öksüz açıklaması. Bozdağ, 15 Temmuz'un kritik ismi için "Adil Öksüz, bu kadar saklanma beceresine sahip biri değil. Saklandığını düşünüyorum. Türkiye sınırları dışına çıktığına ihtimal vermiyorum" dedi.

Bekir Bozdağ neden Evet dediğini madde madde açıkladı

Bekir Bozdağ neden Evet dediğini madde madde açıkladı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı Sistemine neden evet dediğini madde madde açıklayarak, "Diktatörlüğe ve otoriter yönetime engel olduğu için Cumhurbaşkanlığı sistemine ‘evet’ diyorum” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan çok önemli Adil Öksüz mesajı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan çok önemli Adil Öksüz mesajı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra buhar olan Adil Öksüz için "Kişisel görüşüm onu birilerinin sakladığı yönünde. Kaçırmak için uygun zamanı bekliyorlar." dedi.

İzmir Adliyesi'ne bombalı saldırı düzenleyen teröristlerin planı ortaya çıktı

İzmir Adliyesi'ne bombalı saldırı düzenleyen teröristlerin planı ortaya çıktı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bizim değerlendirmemize göre patlama olduktan sonra birisi roketatarlarla C Blok'a saldırı yaparken öteki de el bombalarıyla saldıracaktı." dedi.

İzmir'de bombalı saldırı düzenleyen teröristlerin isimleri

İzmir'de bombalı saldırı düzenleyen teröristlerin isimleri. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İzmir saldırısıyla ilgili 18 kişinin gözaltına alındığını ve teröristlerin kimliklerinin belli olduğunu söyledi.

Bekir Bozdağ'dan HDP'li Meral Danış Beştaş'ın yeniden yargılanmasına ilişkin flaş açıklama

Bekir Bozdağ'dan HDP'li Meral Danış Beştaş'ın yeniden yargılanmasına ilişkin flaş açıklama. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş'ın yeniden yargılanıp yargılanmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

Bakan Bozdağ açıkladı: HDP'li vekil Meral Danış Beştaş yeniden yargılanacak mı?

Bakan Bozdağ açıkladı: HDP'li vekil Meral Danış Beştaş yeniden yargılanacak mı? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kesinleşen bir hükümle sonuçlanmış bir davanın yargılamanın yenilenmesi yolu ile tekrar görülmesinde tüm yetki ve sorumluluğun yargı mercilerine ait olduğunu belirtti.

Bakan Bekir Bozdağ açıkladı: Cezaevinde tedavi ücretsiz

Bakan Bekir Bozdağ açıkladı: Cezaevinde tedavi ücretsiz. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ceza infaz kurumlarında bulunan tüm hükümlü ve tutukluların, diğer vatandaşlar gibi her türlü sağlık hizmetinden faydalandığını belirtti.

Türkiye'de cezaevlerinde ne kadar tutuklu var?

Türkiye'de cezaevlerinde ne kadar tutuklu var? Türkiye'de cezaevlerinde ne kadar tutuklu var? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 12 Ekim 2016 tarihi itibariyle ülke genelinde 189 bin 269 kişilik kapasiteye sahip 372 ceza infaz kurumunda hükümlü ve tutuklu olarak 194 bin 973 kişinin bulunduğunu açıkladı.

El-Bab operasyonunda 14 şehit, 33 yaralımız var

El-Bab operasyonunda 14 şehit, 33 yaralımız var El-Bab operasyonunda 14 şehit, 33 yaralımız var! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Bu mücadele sırasında 14 şehidimiz, 33 yaralımız var. Bugünkü çatışmalar sırasında 138 tane DEAŞ’lı terörist etkisiz hale getirilmiştir. El-Bab’ın etrafı kuşatılmış, önemli yerler de ele geçirilmiştir” dedi.

Bekir Bozdağ'dan flaş Can Dündar açıklaması: Ey Can Dündar..

Bekir Bozdağ'dan flaş Can Dündar açıklaması: Ey Can Dündar.. Bekir Bozdağ'dan flaş Can Dündar açıklaması: Ey Can Dündar... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Can Dündar ile ilgili yaptığı açıklamada, " Ey Can Dündar, Alman Cumhurbaşkanı sana niye ittifak ediyor? Niye sarayında ağırlıyor" dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Yeni Anayasa açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Yeni Anayasa açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Yeni Anayasa açıklaması! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Yeni anayasa olmadan yeni Türkiye olmaz. Yeni anayasa yeni Türkiye’nin kapısıdır. Yeni Türkiye’yi yeni anayasa ile inşa edebiliriz” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bankada ki dolarını bozdurdu mu: Bekir Bozdağ açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan bankada ki dolarını bozdurdu mu: Bekir Bozdağ açıkladı Cumhurbaşkanı Erdoğan bankada ki dolarını bozdurdu mu: Bekir Bozdağ açıkladı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bankada bulunan dolarını bozdurmadığını iddia eden Kemal Kılıçdaroğlu'na dekont göstererek cevap verdi.

FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor?

FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor? FETÖ'cüler cezaevlerinden işkencemi görüyor? Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, FETÖ’cülerin PKK yandaşlarının cezaevlerindeki işkence iddialarını dile getirdiğini belirterek, “Elbette darbe teşebbüsü yapanlara karşı bir müdahale yapıldı, halk, kolluk kuvvetlerince müdahale yapıldı. Biz Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’nin 15. maddesine göre işkence ve kötü muamele yapılmasını askıya almadık. Biz Birleşmiş Milletler ile ilgili sözleşmesinin işkence ve kötü muamele kısmını da kaldırmadık” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na tokat gibi cevap! Meclis’te süren bütçe görüşmeleri sırasında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bankadaki parasını bozdurduğuna dair dekontu gösterdi.

Bekir Bozdağ AP'nin dondurma kararını eleştirdi: AB Türkiye'ye ayar veremez

Bekir Bozdağ AP'nin dondurma kararını eleştirdi: AB Türkiye'ye ayar veremez Bekir Bozdağ AP'nin dondurma kararını eleştirdi: AB Türkiye'ye ayar veremez. Adalet Bakanı Bozdağ, Avrupa Birliğinin Türkiye'ye ayar veremeyeceğini belirterek Avrupa Parlamentosunun Türkiye ile müzakereleri dondurma kararını eleştirdi.

Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı

Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı! Bilirkişilik Kanunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onaylamasının ardından Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargının kanayan yarası bilirkişilik müessesesine neşter vuran bu kanun ile birlikte bilirkişiliğe çeki düzen getiriyoruz, eskilerin tabiri ile bilirkişiliği zapturapt altına alıyoruz" dedi.

Türkiye geneli FETÖ'den bugüne kadar kaç kişi tutuklandı: İşte o rakam

Türkiye geneli FETÖ'den bugüne kadar kaç kişi tutuklandı: İşte o rakam Türkiye geneli FETÖ'den bugüne kadar kaç kişi tutuklandı: İşte o rakam. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bugüne kadar FETÖ üyeliği ve darbe teşebbüsünden tutuklananların sayısını açıkladı. FETÖ'den 39 bin 378 kişi tutuklandı..

Bekir Bozdağ açıkladı: Cinsel istismar yasası rafa kaldırıldı

Bekir Bozdağ açıkladı: Cinsel istismar yasası rafa kaldırıldı Bekir Bozdağ açıkladı: Cinsel istismar yasası rafa kaldırıldı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kamuoyunda tepki çeken cinsel istismar düzenlemesi ile ilgili yaptığı son dakika açıklamasında, cinsel istismar tasarısının rafa kaldırıldığını söyledi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Cinsel istismar suçunu 8 yıldan 18 yıla çıkardık

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Cinsel istismar suçunu 8 yıldan 18 yıla çıkardık Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Cinsel istismar suçunu 8 yıldan 18 yıla çıkardık! Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, tecavüzcünün cezasının 18 yıla çıkarıldığını belirterek, "Af diye bir şey yok” dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'li milletvekillerle tartıştı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'li milletvekillerle tartıştı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'li milletvekillerle tartıştı! NATO Parlamenter Asamblesi toplantısında Bozdağ ile HDP'li Ziya Pir arasında atışma yaşandı. Bozdağ'ın eleştirilerine Pir, 'İspat edin, istifa ederim' diyerek cevap verdi.

Bakan Bekir Bozdağ'dan flaş cinsel istismar yasası açıklaması

Bakan Bekir Bozdağ'dan flaş cinsel istismar yasası açıklaması Bakan Bekir Bozdağ'dan flaş cinsel istismar yasası açıklaması! Cinsel istismar düzenlemesiyle ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Kesinlikle tecavüzcülere af getirilmemekte, suçun unsurları değiştirilmemektedir, cezada indirim yapılmamaktadır” dedi.

Tecavüzcülere af mı gelecek:Bekir Bozdağ o düzenleme ile ilgili konuştu

Tecavüzcülere af mı gelecek:Bekir Bozdağ o düzenleme ile ilgili konuştu Tecavüzcülere af mı gelecek:Bekir Bozdağ o düzenleme ile ilgili konuştu. Çocuklara tecavüz meşrulaşıyor mu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, tecavüzcülere af düzenlemesi olarak gündeme gelen yasa tasarı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Tecavüzcü tecavüz ettiği kişiyle mi evlenecek Bekir Bozdağ açıklama yaptı

Tecavüzcü tecavüz ettiği kişiyle mi evlenecek Bekir Bozdağ açıklama yaptı Tecavüzcü tecavüz ettiği kişiyle mi evlenecek Bekir Bozdağ açıklama yaptı.Tecavüzcü tecavüz ettiği kişi ile evlenerek cezadan kurtulacak iddiası ile ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ açıklama yaptı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan flaş tecavüzcüyle evlendirme açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan flaş tecavüzcüyle evlendirme açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan flaş tecavüzcüyle evlendirme açıklaması! Bakan Bozdağ gündemi meşgul eden cinsel istismar suçuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AB komisyonuna sert tepki

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AB komisyonuna sert tepki Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AB komisyonuna sert tepki. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AB Komisyonu’nun Türkiye İlerleme Raporu’na sert tepki gösterdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan hakim ve savcılara sert uyarı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan hakim ve savcılara sert uyarı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan hakim ve savcılara sert uyarı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sosyal medya üzerinden siyasi paylaşımlar yapan hakim ve savcıları eleştirerek, “HSYK Başkanı, Adalet Bakanı olarak ben siyasi görüşünü sosyal medyada paylaşan hakimden de savcıdan da korkuyorum. 

Bozdağ'dan Cumhuriyet Gazetesi soruşturmasında görevlendirilen savcı ile ilgili açıklama

Bozdağ'dan Cumhuriyet Gazetesi soruşturmasında görevlendirilen savcı ile ilgili açıklama Bozdağ'dan Cumhuriyet Gazetesi soruşturmasında görevlendirilen savcı ile ilgili açıklama. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhuriyet Gazetesi soruşturmasına görevlendirilen savcının FETÖ'cü olduğu yönünde ki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET