• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez

Tufan Akcagöz: Millet elindeki anahtarı tek kişiye vermez. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Çiftlik esnafıyla bir araya geldi. Akcagöz, Refarandum çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti

Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Saitektör Bilgiç'i ziyaret etti. Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Yu Hong Yang ve beraberindeki heyet, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor

Tufan Akcagöz: Ayvacık'ta okullarda propaganda yapılıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, AKP tarafından Samsun'da, seçim kanununa muhalefet edildiğini ve referandum sürecinde uyulması gereken kuralları düzenleyen Yüksek Seçim Kurulu'nun almış olduğu kararlara aykırı davranıldığını iddia etti ve sorumlular hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

Osman Genç: Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatı

Vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni anlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Yeni hükümet sistemi Türkiye’nin önünü açacak. 16 Nisan'da yapılacak olan referandum ülkemiz ve milletimiz için Cumhuriyet tarihinin en büyük fırsatıdır" dedi.

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor

Tufan Akcagöz: Gurbetçilerimiz mağdur ediliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çarşamba Havaalanı'nın 1 Ağustos'tan itibaren, tadilat gerekçesiyle ve 3 ay süre ile hizmete kapatılacak olması nedeniyle, yurt dışında yaşayan vatandaşlardan yoğun şekilde şikayet aldıklarını belirtti.

Erhan Usta: Millet için evet, devlet için evet, Cumhuriyet için evet

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, "Evet ile Türkiye kazanacak, millet kazançlı çıkacak, Türklüğün gurur ve şuuru, İslamın ahlak ve fazileti yeni bir ruhla Türkiye’nin prangalarını sökecektir. Millet için evet, devlet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için, elbette Türkiye için evet diyoruz" dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, Samsunlulara teşekkür etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programına yoğun ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Samsun'da FETÖ açıklamaları

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Samsun'da FETÖ açıklamaları. Samsun'a gelen Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ terör örgütünün devletin içerisine 35 yılda sızdığını belirterek, referandumda evet çıkması halinde tek adam yönetiminde Türkiye Cumhuriyeti devletinin 24 saat içerisinde ele geçirilebileceğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'a geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun'a geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli programlara katılmak için Samsun'a geldi.

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı 17 hakim ve savcıya gözaltı kararı çıkarttı

Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı 17 hakim ve savcıya gözaltı kararı çıkarttı. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı HSYK'nın ihraç ettiği 202 hakim ve savcı arasında bulunan 17 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı aldı.

Tufan Akcagöz, Deniz Baykal'ın Samsun programını değerlendirdi

Tufan Akcagöz, Deniz Baykal'ın Samsun programını değerlendirdi Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, önceki dönem CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Samsun programını değerlendirdi.

FETÖ'den ihraç edilen 55 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı

FETÖ'den ihraç edilen 55 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı FETÖ'den ihraç edilen 55 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ soruşturmaları kapsamında meslekten ihraç edilen 55 hakim ve savcı hakkında gözaltı kararı verildi.

Başbakan Binali Yıldırım'dan Deniz Baykal'a peygamber tepkisi

Başbakan Binali Yıldırım'dan Deniz Baykal'a peygamber tepkisi Başbakan Binali Yıldırım'dan Deniz Baykal'a peygamber tepkisi. Başbakan Binali Yıldırım, Bayburt'ta Cumhuriyet Caddesi'nde düzenlenen mitingde Deniz Baykal'a tepki göstererek, "Peygambere saygısızlık yapıyor. Hz. Peygamberi ağzınıza almayın" dedi.

CHP'nin 7 Genel Başkan Yardımcısı Samsun'a geldi

CHP'nin 7 Genel Başkan Yardımcısı Samsun'a geldi CHP'nin 7 Genel Başkan Yardımcısı Samsun'a geldi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 7 Genel Başkan Yardımcısı Samsun gelerek CHP İl Başkanlığı'nı ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Amasya mitingine katıldı

Tufan Akcagöz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Amasya mitingine katıldı Tufan Akcagöz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Amasya mitingine katıldı.  Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, referandum sürecindeki ilk mitingi olan Amasya mitingine katıldı

Tufan Akcagöz: Algı operasyonu ile propaganda yürütülüyor

Tufan Akcagöz: Algı operasyonu ile propaganda yürütülüyor Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Türkiye Hollanda'ya iki ayrı nota verdi: Nota vermek ne demek

Türkiye Hollanda'ya iki ayrı nota verdi: Nota vermek ne demek Türkiye Hollanda'ya iki ayrı nota verdi: Nota vermek ne demek. Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı  Hollanda'nın Türk bakanlara yönelik tavrı ve barışçıl toplantı hakkını kullanan Türk vatandaşlarına kötü muameleden dolayı bu ülkeye iki ayrı nota verdi. Nota vermek ne anlama geliyor. Nota vermek nedir..

Tufan Akcagöz: Hollanda olayı, tekil mağduriyet yaratmamalı

Tufan Akcagöz: Hollanda olayı, tekil mağduriyet yaratmamalı Tufan Akcagöz: Hollanda olayı, tekil mağduriyet yaratmamalı. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Hollanda ile yaşanan diplomatik krizle ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsun Cumhuriyet Meydanında Hollanda Bayrağı yakıldı

Samsun Cumhuriyet Meydanında Hollanda Bayrağı yakıldı Samsun Cumhuriyet Meydanında Hollanda Bayrağı yakıldı. Samsun Cumhuriyet Meydanında toplanan bazı vatandaşlar Hollanda'ya tepkilerini Hollanda Bayrağını yakarak gösterdi.

Tufan Akcagöz: Abidik gubidik günler yaşıyoruz

Tufan Akcagöz: Abidik gubidik günler yaşıyoruz Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Samsun Milletvekilleri Hayati Tekin ve Kemal Zeybek ile birlikte önce Tekkeköy Büyüklü Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi, sonra Cumhuriyet Halk Partisi Çarşamba İlçe örgütünün hazırladığı plaket törenine katıldı.

Tufan Akcagöz: Samsun'da OHAL farklı işliyor

Tufan Akcagöz: Samsun'da OHAL farklı işliyor Tufan Akcagöz: Samsun'da OHAL farklı işliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Olağanüstü Hal uygulamasının, referandum döneminin demokratik seyrine ters düştüğünü ve Samsun'da da bu işin çok abartıldığını belirterek, açıklamalarda bulundu.

Tufan Akcagöz, Çarşambalı pazarcılar ile buluştu

Tufan Akcagöz, Çarşambalı pazarcılar ile buluştu Tufan Akcagöz, Çarşambalı pazarcılar ile buluştu. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, CHP Çarşamba İlçe Başkanı Süleyman Bilici ve parti yöneticileri ile birlikte, Çarşamba İlçesi Batıyaka Semt Pazarı esnafını ziyaret etti.

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok sert tepki

Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok sert tepki Bakan Çağatay Kılıç'tan Avrupa'ya çok sert tepki. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, başta Almanya olmak üzere bazı Avrupa ülkelerinde referandum kampanyalarına izin verilmemesine sert tepki gösterirken, “İnşallah önümüzdeki dönemde Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı doğru bir davranış içerisine girerler Avrupalılar diye tahmin ediyorum” dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'den İkbal Gürpınar'a tepki

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'den İkbal Gürpınar'a tepki CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'den İkbal Gürpınar'a tepki. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, İkbal Gürpınar'a Atatürk şehri Samsun'da, Cumhuriyet'e ve kurtuluş mücadelesine hakaretler ettiğini söyleyerek tepki gösterdi.

Tufan Akcagöz: Ah alarak belediyecilik olmaz

Tufan Akcagöz: Ah alarak belediyecilik olmaz Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Büyükşehir Belediyesi tarafından yıkım tehdidi altında olan Gülsan Sanayi Sitesi Esnafları ve İş Adamları Derneği'ni ziyaret etti.

Samsun 9. İcra Müdürlüğü'nde müdür yardımcısı FETÖ'den gözaltında

Samsun 9. İcra Müdürlüğü'nde müdür yardımcısı FETÖ'den gözaltında Samsun 9. İcra Müdürlüğü'nde müdür yardımcısı, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Tufan Akcagöz:Referandum'dan hayırlı bir sonuç çıkacak

Tufan Akcagöz:Referandum'dan hayırlı bir sonuç çıkacak Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Samsun Çerkes Derneği'ni ziyaret etti.

Tufan Akcagöz: Evet'çiler anayasa değişikliğini savunamıyor

Tufan Akcagöz: Evet'çiler anayasa değişikliğini savunamıyor Tufan Akcagöz: Evet'çiler anayasa değişikliğini savunamıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Tekkeköy'ün Gökçe Mahallesinde, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bakan Çağatay Kılıç: Gazete manşetiyle gündem belirleme zamanı geçti

Bakan Çağatay Kılıç: Gazete manşetiyle gündem belirleme zamanı geçti Bakan Çağatay Kılıç: Gazete manşetiyle gündem belirleme zamanı geçti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Geçmişte ‘411 el kaosa kalktı’, ‘Muhtar bile olamaz’ manşetleri atıldı. O sözünü ettikleri kişi bugün Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı. Demek ki manşetlerle bu iş olmaz. Türkiye’de, gazete manşetiyle, haberlerde söylenenlerle gündem belirleme günü ve zamanı geçmiştir. Ülkenin gündemini, Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşları belirler"

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti

Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti Tufan Akcagöz, Çerkes Derneklerini ziyaret etti. Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Av.Tufan Akcagöz, Adige Kültür Derneği ve Samsun Abhaz Derneği'ni ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET