• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'da Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak

Samsun'da kahraman  Şehit Fethi Sekin için hatıra ormanı yapılacak. Aydınlar Ocağı Samsun Şube Başkanı Doç. Dr. Taner Tunç, Samsun’da “Şehit Fethi Sekin” adında bir hatıra ormanı kuracaklarını söyledi.

Samsun'da çocuklar Ömer Halis Demir ve Fethi Sekin'i örnek alıyor

Samsun'da çocuklar Ömer Halis Demir ve Fethi Sekin'i örnek alıyor. İlkadım Belediyesi Etüd Merkezinde (İLKEM) eğitim gören çocuklar, yabancı çizgi film kahramanlarını değil, Ömer Halis Demir ve Fethi Sekin gibi gerçek vatansever kahramanları örnek alarak yetişiyor. 

Muhammed Gürses, kafasına Fethi Sekin'in resmini çizdirdi

Muhammed Gürses, kafasına Fethi Sekin'in resmini çizdirdi. Antalya’nın Demre ilçesinde, 20 yaşındaki Muhammed Gürses, başının arkasına İzmir’deki hain terör saldırısında şehit düşen polis Fethi Sekin’in portresi çizdirdi.

Samsun OMÜ'de öğrenci Şeyda Nur Köse, şehit Fethi Sekin’in resmini yaptı

Samsun OMÜ'de öğrenci Şeyda Nur Köse, şehit Fethi Sekin’in resmini yaptı. Samsun OMÜ'de öğrenci Şeyda Nur Köse, İzmir’deki terör saldırısında teröristlere karşı koyarak şehit düşen Fethi Sekin’in kuru boya portresini çizdi. Köse resmi aileye hediye etmek istediğini söyledi.

Şehit polis Fethi Sekin 2 ay önce annesini kaybetmiş

Şehit polis Fethi Sekin 2 ay önce annesini kaybetmiş. İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısında mermisi bitene kadar kahramanca mücadele eden ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesini sağlayan şehit polis Fethi Sekin'in, 10 Kasım 2016 tarihinde vefat eden annesi Hatun Fethiye Sekin için söylediği ağıtın ses kaydı ortaya çıktı.

Samsun'da öğretmen Hilal Gök şehit Fethi Sekin için yazı yazdı

Samsun'da edebiyat öğretmeni şehit Fethi Sekin için yazı yazdı. Samsun'da daha önce şehit Ömer Halis Demir yazısıyla binlerce insanın takdirini kazanan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Hilal Gök, bu sefer şehit polis Fethi Sekin için "Fethi Ağabey" isimli duygu yüklü bir yazı kaleme aldı.

İzmir kahramanı şehit Fethi Sekin'in heykeli dikilecek

İzmir kahramanı şehit Fethi Sekin'in heykeli dikilecek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir’deki terör saldırısında şehit düşen ve büyük bir kahramanlık örneği gösteren trafik polisi Fethi Sekin’in adının 40 dönüm üzerine kurulan bir parka verileceğini ve heykelinin dikileceğini söyledi.

Kahraman şehit Fethi Sekin Samsun PMYO'dan mezun oldu

Kahraman şehit Fethi Sekin Samsun PMYO'dan mezun oldu. İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen polis memuru Fethi Sekin, 1995 yılında Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun oldu.

Oktay Vural, şehit polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın cenaze töreninde ağladı

Oktay Vural, şehit polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın cenaze töreninde ağladı. İzmir'de adliye önündeki terör saldırısında şehit olan polis Fethi Sekin ve mübaşir Musa Can'ın cenaze töreninde MHP milletvekili Oktay Vural göz yaşlarını tutamadı.

Şehit polis Fethi Sekin korkusuzca teröristlere saldırdı

Şehit polis Fethi Sekin korkusuzca teröristlere saldırdı. İzmir'de adliye saldırısında şehit düşen Fethi Sekin'in gözünü kırpmadan teröristlerin üzerine yürüdüğü anlar kameraya yansıdı.

İzmir'de bombalı saldırıda şehit olan Fethi Sekin için kampanya

İzmir'de bombalı saldırıda şehit olan Fethi Sekin için kampanya İzmir'de bombalı saldırıda şehit olan Fethi Sekin için kampanya. İzmir'deki faciayı önleyen şehit polis için change.org'ta kampanya başlatıldı. Vatandaşlar, polisin çocuklarının iyi okullarda okutulmasını ve eşinin emekli vekil maaşı almasını istiyor.

Şehit polis Fethi Sekin'in kardeşinden yürekleri yakan mesaj

Şehit polis Fethi Sekin'in kardeşinden yürekleri yakan mesaj Şehit polis Fethi Sekin'in kardeşinden yürekleri yakan mesaj. İzmir'deki saldırının ardından çıkan çatışmada şehit olan Fethi Sekin ile ilgili göz yaşartan bir hikaye ortaya çıktı. Hürriyet'te paylaşılan anı okuyanları ağlattı.

İzmir'de Bombalı saldırıda polis memuru Fethi Sekin şehit oldu

İzmir'de Bombalı saldırıda polis memuru Fethi Sekin şehit oldu İzmir'de Bombalı saldırıda polis memuru Fethi Sekin şehit oldu. İzmir'de yapılan terör saldırısında, teröristleri ilk fark ederek büyük bir katliamın önüne geçen, kendisi de şehit düşen kahraman polis..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET