• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Valilar Kararnamesi ne zaman yayınlanacak hangi valilerin görev yeri değişiyor

Valilar Kararnamesi ne zaman yayınlanacak hangi valilerin görev yeri değişiyor. Resmi Gazete'de yeni Valiler Kararnamesinin yayınlanması bekleniyor. Yeni Valiler Kararnamesinde hangi illerin valilileri değişecek..

227 hakim ve cumhuriyet savcısının meslekten ihraç edildi

227 hakim ve cumhuriyet savcısının meslekten ihraç edildi. Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’nun (HSYK), 227 hakim ve cumhuriyet savcısının meslekten ihraç edilmesine ilişkin kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Resmi Gazete'de Anayasa Değişikliği Referandum takvimi yayınlandı

Resmi Gazete'de Anayasa Değişikliği Referandum takvimi yayınlandı. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nda değişikliğe gidilmesine ilişkin anayasa referandumu ile ilgili seçim takvimi Resmi Gazete'de yayınlandı.

Resmi Gazete'de flaş atamalar yayınlandı

Resmi Gazete'de flaş atamalar yayınlandı. Başbakanlık ile Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Milli Savunma, Orman ve Su İşleri, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Yeni KHK yayımlandı: İşte o düzenlemeler

Yeni KHK yayımlandı: İşte o düzenlemeler. 687 Sayılı Olağanüstü hal kapsamında bazı düzenlemeler yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname Resmi Gazetenin bugünkü sayısında yayımlandı.

Yeni KHK ile 4 bin 464 kişi ihraç edildi

Yeni KHK ile 4 bin 464 kişi ihraç edildi. 686 Sayılı Olağanüstü Hal (OHAL) Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname Resmi Gazetede yayımlandı.

Samsun'da 686 sayılı yeni KHK ile işte meslekten ihraç edilenler

Samsun'da 686 sayılı yeni KHK ile işte meslekten ihraç edilenler. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 686 sayılı yeni KHK ile meslekten ihraç edilen öğretmen, jandarma ve polislerin isimleri..

Samsun Jandarma Komutanlığında yeni KHK ile meslekten ihraç edilenler

Samsun Jandarma Komutanlığında yeni KHK ile meslekten ihraç edilenler. Resmi Gazete'de ( 07 Şubat 2017 Salı ) yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile Samsun Jandarma Komutanlığında meslek ihraç edilenlerin isim listesi

Yeni KHK ile Samsun'da meslekten ihraç edilen öğretmenlerin isim listesi

Yeni KHK ile Samsun'da meslekten ihraç edilen öğretmenlerin isim listesi. Resmi Gazete'de ( 07 Şubat 2017 Salı ) yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile Samsun'da Milli Eğitim'de görevli çok sayıda öğretmen meslekten ihraç edildi. Samsun'da meslekten ihraç edilen öğretmenlerin ilçe ilçe isim listesi..

Samsun'da 686 sayılı yeni KHK ile kamuda çok sayıda kişi meslekten ihraç edildi

Samsun'da 686 sayılı yeni KHK ile kamuda çok sayıda kişi meslekten ihraç edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan (07.02.2017) 686 sayılı yeni Kanun Hükmünde Kararname ile Emniyet, Jandarma, Milli Eğitim'de çok sayıda kamu çalışanı meslekten ihraç edildi...

Resmi Gazete'de yeni KHK yayınlandı: 4 bin 464 kişi memuriyetten çıkarıldı

Resmi Gazete'de yeni KHK yayınlandı: 4 bin 464 kişi memuriyetten çıkarıldı Resmi Gazete'de yeni KHK yayınlandı: 4 bin 464 kişi memuriyetten çıkarıldı. Resmi Gazete'de (7 Şubat 2017 Salı) yayımlanan 686 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Milli Eğitim, İçişleri Bakanlığı, Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik'te görevli 4 bin 464 kişi meslekten ihraç edildi.

ÖTV 30 Nisan'a kadar sıfırlandı: ÖTV indirimi hangi ürünlerde geçerli

ÖTV 30 Nisan'a kadar sıfırlandı: ÖTV indirimi hangi ürünlerde geçerli ÖTV 30 Nisan'a kadar sıfırlandı: ÖTV indirimi hangi ürünlerde geçerli. Resmi Gazete'de yayımlanan karar göre klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, termosifon, elektrikli süpürge ve bazı küçük ev aletlerinden alınan ÖTV  30 Nisan'a kadar sıfırlarken konutta ise KDV düzenlemesine gidildi.

Resmi Gazete'de yayımlandı: Birçok üründe ÖTV sıfırlandı

Resmi Gazete'de yayımlandı: Birçok üründe ÖTV sıfırlandı Resmi Gazete'de yayımlandı: Birçok üründe ÖTV sıfırlandı. Bakanlar Kurulu'nun kararıyla bazı eşyalarda yapılan ÖTV, konutta ise KDV düzenlemesi Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı Atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Başbakanlık ile Adalet, Çevre ve Şehircilik, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Orman ve Su İşleri bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı. 

Sicil Affı resmen yasalaştı: TBMM'den geçti resmi gazetede yayımlandı

Sicil Affı resmen yasalaştı: TBMM'den geçti resmi gazetede yayımlandı Sicil Affı resmen yasalaştı: TBMM'den geçti resmi gazetede yayımlandı.Sicil affını içeren yasanın TBMM'de kabul edilip resmi gazetede yayımlanmasının ardından gözler KOSGEB kredisine çevrildi. TESK Başkanı Palandöken, krediden bilerce esnafın faydalanacağını söyledi.

Sicil affı ile esnaf kredi kartı, çek, senet borçlarını silecek: Sicil Affı umut ışığı oldu

Sicil affı ile esnaf kredi kartı, çek, senet borçlarını silecek: Sicil Affı umut ışığı oldu Sicil affı ile esnaf kredi kartı, çek, senet borçlarını silecek: Sicil Affı umut ışığı oldu. Sicil affı nihayet Resmi Gazete'de yayımlandı. Sicil affı ile kara listeye giren esnafları, kredi kartı, kredi, çek ve senet gibi borçlarını ödeyerek rahat bir nefes alacak. Sicil affından nasıl yararlanacaksınız detaylar haberimizde..

Sicil affı yürürlüğe girdi: Borç yapılandırmayı kaçıranlara ek süre

Sicil affı yürürlüğe girdi: Borç yapılandırmayı kaçıranlara ek süre Sicil affı yürürlüğe girdi: Borç yapılandırmayı kaçıranlara ek süre. Sicil affı çıktı mı, 'Sicil affı yürürlüğe girdi mi. Milyonlarca esnafın beklediği sicil affı nihayet Resmi Gazete'de yayımlandı. Kredi kartı , kredi, çek, senet borçlarını 6 ay içinde ödeyenler veya borcunu yapılandıranlar bankaların kara listesinden silinecek.

Sürücüler dikkat! Düzenleme geldi, her ay yüzde 5 zam

Sürücüler dikkat! Düzenleme geldi, her ay yüzde 5 zam Sürücüler dikkat! Düzenleme geldi, her ay yüzde 5 zam. Trafik cezalarının takibi ve tahsiline yeni düzenleme geldi. Düzenleme Resmi Gazete'de yayımlandı.

79 milyonu ilgilendiren torba yasa yürürlükte! Herkes için fırsat var

79 milyonu ilgilendiren torba yasa yürürlükte! Herkes için fırsat var 79 milyonu ilgilendiren torba yasa yürürlükte! Herkes için fırsat var. Borç yapılandırmasında süreyi kaçıranlara yeni imkanlar sağlayan, emeklilere ikramiye ödemesi gibi düzenlemeleri içeren torba yasa Resmi Gazete'de yayımlandı.

Sicil affı Resmi Gazete'de yayımlandı mı: Sicil affı ne zaman uygulamaya girecek

Sicil affı Resmi Gazete'de yayımlandı mı: Sicil affı ne zaman uygulamaya girecek Sicil affı Resmi Gazete'de yayımlandı mı: Sicil affı ne zaman uygulamaya girecek. Sicil affı kimleri kapsayacak. 2017 Sicil affı ne zaman yürürlüğe girecek. Sicil affı Resmi Gazete'de yayımlandı mı. Sicil affı hangi borçları kapsayacak..

683 Sayılı KHK ile 2 özel televizyon kanalı kapatıldı

683 Sayılı KHK ile 2 özel televizyon kanalı kapatıldı Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan 683 Sayılı KHK ile Sivas Dijital Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş ile Azermadia 12 Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş'ye ait iki özel kanal kapatıldı.

Yeni KHK ile dövize bir darbe daha

Yeni KHK ile dövize bir darbe daha Yeni KHK ile dövize bir darbe daha. Resmi Gazete'de yer alan KHK ile kamu kurumları döviz cinsi işlemlerinde Türk Lirası kullanabilecek.

Kamu bankalarındaki düzenleme Resmi Gazete'de yayınlandı

Kamu bankalarındaki düzenleme Resmi Gazete'de yayınlandı Kamu bankalarındaki düzenleme Resmi Gazete'de yayınlandı. Sermayesinin yüzde 50’den fazlası kamuya ait veya kamu tarafından kontrol edilen bankaların alacaklarının varlık yönetim şirketlerine satışında uygulanacak usul ve esasları, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından belirlenecek.

4 yeni KHK ile çok sayıda kişi kamudan ihraç edildi

4 yeni KHK ile çok sayıda kişi kamudan ihraç edildi 4 yeni KHK ile çok sayıda kişi kamudan ihraç edildi. 682, 683, 684 ve 685 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler Resmi Gazete'de yayımlandı.

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi Samsun'da Yakakent ilçe müftüsü Kadir Kötülüketmez göreve iade edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Yakakent ilçe müftüsü kadir Kötülüketmez göreve iade edildi

Samsun'da 2 hemşire ve 2 sağlık memuru meslekten ihraç edildi

Samsun'da 2 hemşire ve 2 sağlık memuru meslekten ihraç edildi Samsun'da 2 hemşire ve 2 sağlık memuru meslekten ihraç edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile 2 hemşire ve 2 sağlık memuru meslekten ihraç edildi

Samsun Göç İdaresi Genel Müdürlüğü'nde bir kişi meslekten ihraç edildi

Samsun Göç  İdaresi Genel Müdürlüğü'nde bir kişi meslekten ihraç edildi Samsun Göç İdaresi Genel Müdürlüğü'nde bir kişi meslekten ihraç edildi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Samsun Göç İdaresi Genel Müdürlüğü'nde görevli bir kişi meslekten ihraç edildi.

Samsun Valiliği'nde meslekten ihraç edilenlerin isimleri

Samsun Valiliği'nde meslekten ihraç edilenlerin isimleri Samsun Valiliği'nde meslekten ihraç edilenlerin isimleri. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Samsun Valiliği'nde görevli iki kişi meslekten ihraç edildi.

Samsun Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde meslekten ihraç edilenler

Samsun Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde meslekten ihraç edilenler Samsun Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde meslekten ihraç edilenler. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde meslekten ihraç edilenlerin listesi.

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Samsun'da KHK ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 682, 683, 684 ve 685 sayılı KHK ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin listesi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET