• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler
Resmi Gazete'de flaş atama kararları açıklandı

Resmi Gazete'de flaş atama kararları açıklandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Maliye, Kültür ve Turizm, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıklarına ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Samsun'da 679 sayılı KHK ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun'da 679 sayılı KHK ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 679 sayılı KHK ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin listesi

Samsun ve ilçelerde 3 yeni KHK ile kamuda çok sayıda kişi meslekten ihraç edildi

Samsun ve ilçelerde 3 yeni KHK ile kamuda çok sayıda kişi meslekten ihraç edildi. Resmi Gazete'de yayımlanan 3 yeni KHK ile Samsun ve ilçelerde meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun'da 3 yeni KHK ile meslekten ihraç edilen sağlık çalışanları

Samsun'da 3 yeni KHK ile meslekten ihraç edilen sağlık çalışanları. Resmi Gazete'de yayımlanan 3 yeni KHK ile Samsun'da çok sayıda sağlık çalışanı meslekten ihraç edildi.

Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 3 yeni KHK ile meslekten ihraç edilenler

Samsun'da Resmi Gazete'de yayımlanan 3 yeni KHK ile meslekten ihraç edilenler. Samsun'da 679, 680 ve 681 sayılı Kanun Hükmündeki Kararnameler ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin isim listesi.

Samsun OMÜ'de yeni KHK ile meslekten ihraç edilen akademisyenlerin isim listesi

Samsun OMÜ'de yeni KHK ile meslekten ihraç edilen akademisyenlerin isim listesi. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Resmi Gazete'de yayımlanan 3 yeni KHK ile çok sayıda akademisyen meslekten ihraç edildi.

Resmi Gazete'de 3 yeni KHK yayımlandı: İşte meslekten ihraç edilenler

Resmi Gazete'de 3 yeni KHK yayımlandı: İşte meslekten ihraç edilenler. Resmi Gazete'de yayımlanan 679, 680 ve 681 sayılı Kanun Hükmündeki Kararnameler Deniz Kuvvetlerinde , Sağlık Bakanlığında ve üniversitelerde çok sayıda akademisyen ihraç edildi.

Resmi Gazetede Milli Savunma Bakanlığına yapılan kritik atamalar yayımlandı

Resmi Gazetede Milli Savunma Bakanlığına yapılan kritik atamalar yayımlandı. Milli Savunma Bakanlığı’na ilişkin atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Emlak vergisi 2017 yılında yüzde 3,83 oranında arttırıldı

Emlak vergisi 2017 yılında yüzde 3,83 oranında arttırıldı.Emlak Vergisi Kanunu Tebliği bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Tebliğe göre, bina, arsa ve arazilerinin 2017 yılı vergi değerleri, 2016 yılı vergi değerlerinin, bu yıla ait yeniden değerleme oranı olan yüzde 3,83 oranında artırıldı.

2017 yılında ehliyet, pasaport ve kimliğe ne kadar zam yapılacak

2017 yılında ehliyet, pasaport ve kimliğe ne kadar zam yapılacak? Değerli kağıtlar tablosunda yer alan ücretlerin 2017 yılı için yeniden belirledi. Resmi Gazete'de yer alan ilana göre sürücü belgesi değerli kağıt bedeli 117 lira, pasaport bedeli 94 lira oldu.

Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakan Yardımcılığına ait atamalar

Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakan Yardımcılığına ait atamalar Resmi Gazete'de yayımlanan Başbakan Yardımcılığına ait atamalar! Başbakan Yardımcılığı Hazine Müsteşarlığı Yardımcılığı’na Hayrettin Demircan atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile görevden alınan ve atanan müftüler. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 8 il müftüsü başka görevlere atanmak üzere görevden alınırken, 31 il müftüsünün ataması gerçekleştirildi.

8 il müftüsü başka göreve atanmak için görevden alındı

8 il müftüsü başka göreve atanmak için görevden alındı 8 il müftüsü başka göreve atanmak için görevden alındı! Başbakan Yardımcılığı’na ait atama kararı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 8 il müftüsü başka görevlere atanmak üzere görevden alınırken, 31 il müftüsünün ataması gerçekleştirildi.

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de

Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de Bakanlıklara yapılan atamalar Resmi Gazete'de! Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Resmi Gazetede bakanlıklarda yapılan atamalar yayımlandı

Resmi Gazetede bakanlıklarda yapılan atamalar yayımlandı Resmi Gazetede Dışişleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Sağlık bakanlıklarına ait atama kararları yayımlandı.

Meclis Adana Aladağ kız yurdunda yaşanan yangın faciasını araştıracak

Meclis Adana Aladağ kız yurdunda yaşanan yangın faciasını araştıracak Adana Aladağ kız yurdunda çıkan yangın faciasının araştırılması için Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasına dair karar Resmi Gazete’de yayımlandı.

3 bin 940 Hakim ve Savcının ataması Resmi Gazete'de yayımlandı

3 bin 940 Hakim ve Savcının ataması Resmi Gazete'de yayımlandı 3 bin 940 Hakim ve Savcının ataması Resmi Gazete'de yayımlandı! 3 bin 940 hakim ve Cumhuriyet savcısının atamalarına dair Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

ÖTV düzenlemesi resmen yayında! İşte yeni vergi oranları

ÖTV düzenlemesi resmen yayında! İşte yeni vergi oranları ÖTV düzenlemesi resmen yayında! İşte yeni vergi oranları! Otomotiv sektöründe Özel Tüketim Vergisi'yle ilgili yapılan düzenleme Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni düzenlemede kriter ÖTV matrahı oldu. İşte araçlarda yeni vergi oranları.

Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı

Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı Bilirkişilik Kanunu Resmi Gazete'de yayımlandı! Bilirkişilik Kanunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onaylamasının ardından Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargının kanayan yarası bilirkişilik müessesesine neşter vuran bu kanun ile birlikte bilirkişiliğe çeki düzen getiriyoruz, eskilerin tabiri ile bilirkişiliği zapturapt altına alıyoruz" dedi.

Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Sağlam meslekten ihraç edildi

Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Yusuf Sağlam meslekten ihraç edildi Samsun’un Tekkeköy ilçe Belediyesinde Başkan Yardımcısı Yusuf Sağlam, Resmi Gazetede yayımlanan son kararname ile meslekten ihraç edildi.

Trabzon Emniyet Müdürlüğünde KHK kararı ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Trabzon Emniyet Müdürlüğünde KHK kararı ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Trabzon Emniyet Müdürlüğünde KHK kararı ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi. Trabzon Emniyet Müdürlüğünde Resmi Gazete'de yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile 49 personel meslekten ihraç edildi.

Resmi Gazete'de yayımlanan KHK'lar ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Resmi Gazete'de yayımlanan KHK'lar ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Resmi Gazete'de yayımlanan KHK'lar ile kamuda meslekten ihraç edilenlerin isim listesi. Resmi Gazete'de yayımlanan 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler(KHK) ile Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, belediyeler ve üniversitelerde meslekten ihraç edilenlerin isimleri

Samsun'da KHK kararları ile mesleğe geri iade edilenlerin isimleri

Samsun'da KHK kararları ile mesleğe geri iade edilenlerin isimleri Samsun'da KHK kararları ile mesleğe geri iade edilenlerin isimleri. Samsun'da kamu kurumlarında görevlerinden ihraç edilen bazı memurlar Resmi Gazetede yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararnameler ile mesleklerine geri dönüş yaptı.

Samsun Emniyetinde yeni KHK ile meslekten ihraç edilen polislerin isimleri

Samsun Emniyetinde yeni KHK ile meslekten ihraç edilen polislerin isimleri Samsun Emniyetinde yeni KHK ile meslekten ihraç edilen polislerin isimleri. Samsun Emniyet Müdürlüğü ve ilçe emniyet müdürlüklerinde görevli çok sayıda polis Resmi Gazete'de yayımlanan Kanun Hükmünde Kararname(KHK) ile meslekten ihraç edildi.

Samsun'da KHK kapsamında bu dernekler kapatıldı

Samsun'da KHK kapsamında bu dernekler kapatıldı Samsun'da KHK kapsamında bu dernekler kapatıldı! Samsun'da Resmi Gazete'de yayınlanan KHK kapsamında 4 dernek kapatıldı.

Samsun İl Jandarma Komutanlığı'nda 6 rütbeli asker ihraç edildi

Samsun İl Jandarma Komutanlığı'nda 6 rütbeli asker ihraç edildi Samsun İl Jandarma Komutanlığı'nda 5 rütbeli asker ihraç edildi! Samsun'da Resmi Gazete'de yayınlanan KHK kapsamında İl Jandarma Komutanlığı'nda görevli 6 rütbeli asker ihraç edildi.

Samsun İlkadım Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri

Samsun İlkadım Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri Samsun İlkadım Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri. Samsun'un İlkadım ilçe belediyesinde Olağanüstü Hal kapsamında 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Resmi Gazetede yayımlandı.

Samsun OMÜ'de KHK depremi: İhraç edilen personelin tam isim listesi

Samsun OMÜ'de KHK depremi: İhraç edilen personelin tam isim listesi Samsun'da KHK kapsamında Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde (OMÜ) ihraç edilen personellerin isim listesi. Samsun'da Resmi Gazete'de yayınlanan kararnamenin arından OMÜ en çok personel ihraç edilen kurum oldu.

Samsun Büyükşehir Belediyesinde meslekten ihraç edilenlerin isim listesi

Samsun Büyükşehir Belediyesinde meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Samsun Büyükşehir Belediyesinde meslekten ihraç edilenlerin isim listesi. Samsun Büyükşehir Belediyesinde Olağanüstü Hal kapsamında 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Resmi Gazetede yayımlandı.

Atakum Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri

Atakum Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri Atakum Belediyesinde KHK kararları ile ihraç edilenlerin isimleri. Samsun'un Atakum ilçe belediyesinde Olağanüstü Hal kapsamında 677 ve 678 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameler ile meslekten ihraç edilenlerin isim listesi Resmi Gazetede yayımlandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET