• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Samsun'da yılbaşı uyarısı: Eğlencelerin sonucunda hüzün olmasın

Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Dursun Kavuran, yılbaşında eğlencenin sonucunda hüzün olmaması için vatandaşları uyardıklarını belirterek, “Vatandaşlarımız kesinlikle alkollü araç kullanmamalıdır” dedi. 

Samsun'da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralı tarafından görüntülendi

Samsun'da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralı tarafından görüntülendi! Samsun'da Ekim ve Kasım aylarında meydana gelen ilginç trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

Samsun'da 5 yıl sonra trafik çilesi artacak

Samsun'da 5 yıl sonra trafik çilesi artacak! Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Dursun Kavuran, Samsun'da 5 yıl sonra trafik sorununun artacağını söyleyerek, "Samsun'da 400 bin, şehir merkezinde de 200 binden çok araç var' dedi

Samsun'da minikler trafik eğitimi aldı

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şubesi tarafından anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi.

Samsun'da yaşanan trafik kazalarında 9 kişi yaralandı

Samsun'da yaşanan trafik kazalarında 9 kişi yaralandı. Samsun'da 8 Mayıs 2016 Pazar günü meydana gelen trafik kazalarında toplam 9 kişi yaralandı. Samsun'da bir kamyonet 4 araca çarpıp eve daldı, bir otomobil takla attı, Samsun-Ankara kara yolunda ise iki araç birbirine girdi.

Samsun'da trafik haftası uyarısı

Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şubesi ve Türkiye Fahri Trafik Müfettişleri Trafik ve Yol Güvenliği Derneği Samsun Şubesi ’Trafik Haftası’ dolayısıyla basın açıklaması düzenledi.

Divanın trafik kazasında bağırsakları dışarı çıktı! Bülent Ersoy biyografisi

Divanın trafik kazasında bağırsakları dışarı çıktı! Bülent Ersoy biyografisi. Diva Bülent Ersoy, uçakta emniyet kemeri takmadığı iddiasıyla kendisine açılan davada şok itiraflarında bulundu. Bülent Ersoy, daha önceden geçirdiği trafik kazalarında emniyet kemerinin takılı olması nedeniyle bağırsaklarının dışarı çıktığını çok zarar gördüğünü söyleyerek bu yüzden emniyet kemeri takmadığını söyledi. Ünlü Diva Bülent Ersoy'un bu açıklamaları herkesi şoke ederken sanatçının hayranları şaşkınlığını gizlemetedi. Bülent Ersoy biyografisi

Su festivali ölüm festivali oldu

Su festivali ölüm festivali oldu. Tayland’da 4 gündür devam eden su festivali kutlamaları sırasında meydana gelen trafik kazalarında 259 kişinin hayatını kaybettiği ifade edildi.

Samsun'da meydana gelen trafik kazalarında 6 kişi yaralandı

Samsun'da meydana gelen trafik kazalarında 6 kişi yaralandı. Samsun'da cenaze aracı kaza yaptı, bir otomobil takla attı, minibüs ise elektrik direğine çarptı. Yaşanan kazalarda 6 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

Samsun'da kar ve buzlanma beraberinde trafik kazalarını getirdi

Samsun'da kar ve buzlanma beraberinde trafik kazalarını getirdi. Samsun'da meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına anbean yansıdı. 

Samsun'da sürücülere kışlık bakım uyarısı

Samsun'da sürücülere kışlık bakım uyarısı Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Ahmet Dursun Kavuran, trafiğe çıkan sürücülere kışlık bakım uyarısında bulunarak, her araca kışlık bakım yaptırılmasının hayati önem taşıdığını belirtti

Samsun'da trafik kazalarını MOBESE kameraları kaydetti

Samsun'da trafik kazalarını MOBESE kameraları kaydetti Samsun'da trafik kazalarını MOBESE kameraları kaydetti. Samsun'da Ekim 2015 trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Samsun'da trafik kazaları MOBESE kamera görüntüleri.

Samsun’da trafik kazaları mobese kameralarına böyle yansıdı

Samsun’da trafik kazaları mobese kameralarına böyle yansıdı Samsun’da trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kamera görüntülerinde kazaların daha çok aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu meydana geldiği gözlendi.

Yozgat emniyeti yol güzergahında sürücüler için dinlenme parkı oluşturdu

Yozgat emniyeti yol güzergahında sürücüler için dinlenme parkı oluşturdu Yozgat Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, olası trafik kazalarını engellemek can ve mal kaybını önlemek amacıyla “ 5 dakika mola hayat kurtarır” projesini hayata geçirdi.

Cide’de yaşanan trafik kazaları korkuttu

Cide’de yaşanan trafik kazaları korkuttu Kastamonu’nun Cide ilçesinde yaşanan iki trafik kazası yürekleri ağza getirdi. Bir araç şans eseri uçurumun kenarında ağaçlara takılıp kalırken, diğer araç ise dört katlı apartmanın zemin katına uçtu.

Keçiören belediyesi akut aracıyla yardıma koşacak

Keçiören belediyesi akut aracıyla yardıma koşacak Hizmetlerinin odağına insanı koyan Keçiören Belediyesi, depremden trafik kazalarına kadar her türlü afet şartlarında da vatandaşların yanında olacak. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak tarafından tasarlanan Arama-Kurtarma (AKUT) Aracı, zor günlerinde vatandaşların yardımına koşacak.

Sungurlu’da trafik kazaları: 7 yaralı

Sungurlu’da trafik kazaları: 7 yaralı Çorum’un Sungurlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3’ü ağır 7 kişi yaralandı.

Sungurlu’da trafik kazaları: 7 yaralı

Sungurlu’da trafik kazaları: 7 yaralı Çorum’un Sungurlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3’ü ağır 7 kişi yaralandı.

Tosya d-100’de köylüler yolu trafiğe kapattı

Tosya d-100’de köylüler yolu trafiğe kapattı Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Suluca köylüleri, D-100 Karayolu’nu trafiğe kapatarak trafik kazalarını protesto etti.

Tosya d-100’de köylüler yolu trafiğe kapattı

Tosya d-100’de köylüler yolu trafiğe kapattı Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Suluca köylüleri, D-100 Karayolu’nu trafiğe kapatarak trafik kazalarını protesto etti.

Samsun'da trafik kazaları MOBESE'ye böyle yansıdı

Samsun'da trafik kazaları MOBESE'ye böyle yansıdı Samsun’da sürücülere ders olacak nitelikte olan trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Samsun'da sürücülere bayram uyarısı

Samsun'da sürücülere bayram uyarısı SAMSUN HABER - Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği Samsun Şube Başkanı Dursun Kavuran, bayramda trafiğin yoğun yaşanması nedeniyle ve trafik yoğunluğunun önüne geçmek için yola 1 kaç gün erken çıkılması gerektiğini söyledi.

Samsun'da sürücülere sabırlı olun tavsiyesi

Samsun'da sürücülere sabırlı olun tavsiyesi SAMSUN HABER - Çarşamba Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Musa Bala, Ramazan ayı içerisinde yaşanan trafik kazalarına dikkat çekerek, oruç tutan sürücülerin seyir halindeyken daha çok sabırlı olması gerektiğini söyledi.

Trafik kazalarında 2014 yılında kaç kişi öldü

Trafik kazalarında 2014 yılında kaç kişi öldü Trafik kazalarında 2014 yılında kaç kişi öldü. Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu(TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 2014 yılında meydana gelen 376 bin 769 trafik kazasında 3 bin 524 kişinin öldüğünü açıkladı.

Samsun'da yaşanan kazalar MOBESE kameralarında

Samsun'da yaşanan kazalar MOBESE kameralarında Samsun'da meydana gelen trafik kazaları saniye saniye MOBESE kameraları tarafından kaydedildi. Aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu Samsun'da meydana gelen kazaların MOBESE görüntüleri.

Samsun'da trafik kazaları MOBESE'de

Samsun'da trafik kazaları MOBESE'de Samsun’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Ani kar yağışı panik atağınızı tetikleyebilir

Ani kar yağışı panik atağınızı tetikleyebilir Ani kar yağışı panik atağınızı tetikleyebilir. Ani başlayan kar yağışı ısınma, barınma, trafik kazaları ve yollarda mahsur kalma gibi problemler dışında bazı hastalıkları da tetikliyor. Kış ayları özellikle panik atak hastalığı olan ve mevsimsel depresyon yaşayan kişilerde paniğe yol açabiliyor.

Trafik kazalarında 10 yılda, 42 bin 447 kişi öldü

Trafik kazalarında 10 yılda, 42 bin 447 kişi öldü Yılda 1 milyona yakın trafik kazasının yaşandığı Türkiye'de, günde yaklaşık 12 kişi kazalarda yaşamını yitirdi. Kara yollarında son 10 yılda meydana gelen trafik kazalarında 42 bin 447 kişi öldü, 2 milyon 26 bin 986 kişi de yaralandı.

Horlamak bir çok hastalığın habercisi olabilir

 Horlamak bir çok hastalığın habercisi olabilir Horlamak bir çok hastalığın habercisi olabilir. Uyku apnesi trafik kazalarına sebep olabiliyor. Uyku apnesi nedir? Uyku apnesi nasıl tedavi edilir?

Samsun'da tramvay yolunda ki ilginç trafik kazaları

Samsun'da tramvay yolunda ki ilginç trafik kazaları Samsun'da bulunan tramvay ile yaya ve araç sürücülerinin karıştığı ilginç trafik kazaları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET