• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
FETÖ'cü Adil Öksüz, Twitter hesabımı açtı?

FETÖ'cü Adil Öksüz, Twitter hesabımı açtı? Darbe girişiminin ardından kayıplara karışan FETÖ'cü Adil Öksüz adına Twitter'da hesap açıldı. Hesabın kim tarafından açıldığı henüz tespit edilemedi.

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonundan Adil Öksüz ve kaçak FETÖ'cülere flaş çağrı

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonundan Adil Öksüz ve kaçak FETÖ'cülere flaş çağrı. Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Kabadayı, Adil Öksüz ve kaçak FETÖ mensuplarına çağrı yaparak, "Gelin teslim olun, itirafçı olun" dedi.

FETÖ İmamı Adil Öksüz'e 319 yıl hapis cezası isteniyor

FETÖ İmamı Adil Öksüz'e 319 yıl hapis cezası isteniyor. FETÖ’nün Hava Kuvvetleri İmamı olan Adil Öksüz için ağırlaştırılmış müebbet ile 190 yıl 6 aydan 319 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Adil Öksüz açıklaması

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan Adil Öksüz açıklaması. Bozdağ, 15 Temmuz'un kritik ismi için "Adil Öksüz, bu kadar saklanma beceresine sahip biri değil. Saklandığını düşünüyorum. Türkiye sınırları dışına çıktığına ihtimal vermiyorum" dedi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan çok önemli Adil Öksüz mesajı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'dan çok önemli Adil Öksüz mesajı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra buhar olan Adil Öksüz için "Kişisel görüşüm onu birilerinin sakladığı yönünde. Kaçırmak için uygun zamanı bekliyorlar." dedi.

Adil Öksüz'ün tutuklu kardeşi Ahmet Öksüz soyadının Berrak yapılmasını talep etti

Adil Öksüz'ün tutuklu kardeşi Ahmet Öksüz soyadının Berrak yapılmasını talep etti. FETÖ'den aranan Adil Öksüz'ün tutuklu kardeşi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Öksüz’ün soyadını değiştirmek için dava açtı. Adil Öksüz'ün kardeşi Ahmet Öksüz mahkemeye başvurarak soyadının ‘Berrak’ yapılmasını talep etti.

Kemal Kılıçdaroğlu meclis konuşmasında dikkat çekici açıklamalar yaptı

Kemal Kılıçdaroğlu meclis konuşmasında dikkat çekici açıklamalar yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada OHAL, Adil Öksüz, Bank Asya, ve Kıbrıs konularında önemli açıklamalar yaptı.

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması

Hanife Avcı'dan Samsun'da flaş Adil Öksüz açıklaması. Hanife Avcı, Samsun Aydınlar Ocağı'nın Devlet Güvenliğine Yönelik Yapılar konferansında konuştu.

Firari FETÖ'cü Adil Öksüz ihbarı polisi alarma geçirdi

Firari FETÖ'cü Adil Öksüz ihbarı polisi alarma geçirdi! Bursa’da sabah saatlerinde bir vatandaşın sürücüsünü 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı firari sanığı Adil Öksüz’e benzetip plakasını ihbar ettiği otomobil polisi alarma geçirdi.

Darbe girişiminin ikinci kilit ismi Kemal Batmaz Adil Öksüz ile birlikte görüntülendi

Darbe girişiminin ikinci kilit ismi Kemal Batmaz Adil Öksüz ile birlikte görüntülendi. 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci kilit ismi olduğu tespit edilen Kemal Batmaz'ın Adil Öksüz ile görüntüleri ortaya çıktı.

FETÖ'cü Adil Öksüz'ü ihbar edene 4 Milyon TL ödül verilece

FETÖ'cü Adil Öksüz'ü ihbar edene 4 Milyon TL ödül verilece FETÖ'cü Adil Öksüz'ü ihbar edene 4 Milyon TL ödül verilece! İçişleri Bakanlığı aranan teröristler listesini güncelledi, listeye 37 FETÖ'cü girdi. Adil Öksüz'ü ihbar eden kişiye 4 milyon, Akın İpek ve Zekeriya Öz'ü ihbar edene de 750 bin TL ödül verilecek.

FETÖ'den aranan Adil Öksüz'ü yakalatana 4 milyon TL para ödülü verilecek

FETÖ'den aranan Adil Öksüz'ü yakalatana 4 milyon TL para ödülü verilecek FETÖ'den aranan Adil Öksüz'ü yakalatana 4 milyon TL para ödülü verilecek. İçişleri Bakanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada FETÖ'den aranan Adil Öksüz'ün yakalanmasına yardımcı olana 4 milyon TL’ye kadar ödül verilecek.

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu

Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu Adil Öksüz'ün yakalanması için hackerlar özel tim oluşturdu! Fetullahçı Terör Örgütü’nün ’Hava Kuvvetleri imamı’ olan ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından serbest bırakıldıktan sonra kayıplara karışan Adil Öksüz’ün yakalanması için Türk hackerlar da devreye girdi.

Efkan Ala'ya Darbe Komisyonunda Adil Öksüz sorusu

Efkan Ala'ya Darbe Komisyonunda Adil Öksüz sorusu Efkan Ala'ya Darbe Komisyonunda Adil Öksüz sorusu. Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Darbe Girişimini Araştırma Komisyonunda Adil Öksüz ile ilgili soruya yanıt verdi.

Eski emniyet müdürü Arif Öksüz, Adil Öksüz ile akraba mı

Eski emniyet müdürü Arif Öksüz, Adil Öksüz ile akraba mı Eski emniyet müdürü Arif Öksüz, Adil Öksüz ile akraba mı? Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında gözaltına alınan eski Mersin Emniyet Müdürü Arif Öksüz, terör örgütünün "Hava Kuvvetleri İmamı" Adil Öksüz'ün akrabası olduğu yolundaki iddiaları nüfus müdürlüğünden aldığı belgeyle yalanladı.

Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia: Adil Öksüz öldürülebilir

Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia: Adil Öksüz öldürülebilir Kılıçdaroğlu'ndan flaş iddia: Adil Öksüz öldürülebilir. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk’te Taha Akyol’un sunduğu ‘Eğrisi Doğrusu’ adlı programda Adil  Öksüz'ün öldürülebileceğini iddia etti.

Kemal Kılıçdaroğlu, darbelere karşı mı, darbelerin yanında mı?

Kemal Kılıçdaroğlu, darbelere karşı mı, darbelerin yanında mı? Kemal Kılıçdaroğlu, darbelere karşı mı, darbelerin yanında mı? AK Parti Sözcüsü Yasin Aktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adil Öksüz hakkındaki ‘MİT Ajanı’ iddiasına, “MİT sözünün bu esnada üretilmiş olması büyük bir talihsizlik, büyük bir gaf ve telafisi olmayan büyük bir şey. Ana muhalefet partisi lideri darbelere karşı mı, darbelerin yanında mı? Şu anda böyle bir sözü sadece bir FETÖ’cü söyleyebilir” dedi.

Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlerle ilgili flaş gelişme

Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlerle ilgili flaş gelişme Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimlerle ilgili flaş gelişme! Adil Öksüz'ü serbest bırakan hakimler Köksal Çelik ve Çetin Sönmez hakkında HSYK tarafından başlatılan soruşturma FETÖ kapsamına alındı.

Hakan Şükür ateş püskürdü: 200 Milyon dolarım yok, Adil Öksüz'ü tanımam

Hakan Şükür ateş püskürdü: 200 Milyon dolarım yok, Adil Öksüz'ü tanımam Hakan Şükür ateş püskürdü: 200 Milyon dolarım yok, Adil Öksüz'ü tanımam! Galatasaray'ın eski futbolcusu ve eski milletvekili Hakan Şükür, Twitter'dan suskunluğunu bozdu: 200 milyon dolarım yok. Adil Öksüz isimli şahsı tanımam, bilmem.

Adil Öksüz çift taraflı ajan mı çıktı?

Adil Öksüz çift taraflı ajan mı çıktı? Adil Öksüz çift taraflı ajan mı çıktı? İhlas Haber Ajansı ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, ''Adil Öksüz çift taraflı ajan mı?", "FETÖ Adil Öksüz üzerinden ne yapmaya çalışıyor?" sorularına cevap aradı.

Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım tutuklandı

Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım tutuklandı Adil Öksüz'ün kayınvalidesi Hatice Yıldırım tutuklandı! Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) ’Hava Kuvvetleri İmamı’ olan Adil Öksüz’ün 64 yaşındaki kayınvalidesi Hatice Yıldırım, çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Genelkurmay'a silahla giren hain, Adil Öksüz’ün okul arkadaşı çıktı

Genelkurmay'a silahla giren hain, Adil Öksüz’ün okul arkadaşı çıktı Genelkurmay'a silahla giren hain, Adil Öksüz’ün okul arkadaşı çıktı! Genelkurmay’a elinde tabancayla giren hainin, FETÖ’nün karakutusu Adil Öksüz’le aynı üniversiteden Mehmet Akçara olduğu ortaya çıktı.

Adil Öksüz'ün akademisyen arkadaşı Muhittin Akgül FETÖ'den tutuklandı

Adil Öksüz'ün akademisyen arkadaşı Muhittin Akgül FETÖ'den tutuklandı FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından, darbenin bir numarası olarak gösterilen Adil Öksüz'ün akademisyen arkadaşı Prof. Dr. Muhittin Akgül çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

FETÖ'cü Adil Öksüz'ün sır otomobili Samsun'daki firmaya kayıtlı çıktı

FETÖ'cü Adil Öksüz'ün sır otomobili Samsun'daki firmaya kayıtlı çıktı FETÖ'cü Adil Öksüz'ün sır otomobili Samsun'daki firmaya kayıtlı çıktı! Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, aranan FETÖ imamı Adil Öksüz'ün otomobilinin Samsun merkezli GÜRMED şirketine ait olduğunu açıkladı

Adil Öksüz'ü serbest bırakan 2 hakim hakkında soruşturma başladı

Adil Öksüz'ü serbest bırakan 2 hakim hakkında soruşturma başladı Adil Öksüz'ü serbest bırakan 2 hakim hakkında soruşturma başladı! HSYK 3. Dairesi, FETÖ'nün "hava kuvvetleri imamı" olduğu ileri sürülen Adil Öksüz'ü serbest bırakan 2 hakim hakkında soruşturma izni verdi.

Zekeriya Öz ve Adil Öksüz Gürcistan'da yakalandı mı: Mevlüt Çavuşoğlu açıkladı

Zekeriya Öz ve Adil Öksüz Gürcistan'da yakalandı mı: Mevlüt Çavuşoğlu açıkladı Zekeriya Öz ve Adil Öksüz Gürcistan'da yakalandı mı: Mevlüt Çavuşoğlu açıkladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Zekeriya Öz ve Adil Öksüz’ün Gürcistan’da yakalandığı iddiası ile ilgili açıklama yaptı.

Cübbeli Ahmet Hoca'dan flaş açıklama

Cübbeli Ahmet Hoca'dan  flaş açıklama Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü' den Fetullah Gülen açıklaması geldi. FETÖ' nün firari imamı Adil Öksüz' ün kendisini cezaevinde ziyarete geldiğini açıkladı.

Hüseyin Gülerce 15 Temmuz Darbe girişiminin 1 numarasını açıkladı

Hüseyin Gülerce 15 Temmuz Darbe girişiminin 1 numarasını açıkladı Hüseyin Gülerce 15 Temmuz Darbe girişiminin 1 numarasını açıkladı! Fethullah Gülen'in eski yol arkadaşı Hüseyin Gülerce, Akıncılar Üssü'nde yakalandıktan sonra serbest bırakılan Adil Öksüz'ün darbenin 1 numarası olduğunu söyledi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET