• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler
Bakan Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs mesajı yayınladı

Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 1 Mayıs Dünya Emek Dayanışma Günü ile ilgili yayınladığı mesajda, " 1 Mayıs’ın, ülkemizde de barış, huzur ve şenlik ruhuyla kutlanmasını diliyorum" dedi.

Akif Çağatay Kılıç: Olimpiyatlar için 80 ülkenin sporcuları Samsun'a gelecek

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 18 Temmuz 2017 tarihinde  başlayacak olan 23. Dünya İşitme Engelliler Yaz Spor Oyunları için Samsun'a 80 ülkeden yaklaşık 5 bin sporcunun geleceğini açıkladı

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun Ayvacık'ta CHP'nin itirazına tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Ayvacık ilçesine yaptığı ziyarette, CHP'nin 16 Nisan referandum seçim sonuçlarına yaptığı itirazı eleştirdi.

Bakan Çağatay Kılıç Samsun'da CHP'ye yüklendi: Mızıkcılık yapma

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,16 Nisan referandum seçimi sonrası teşekkür ziyaretleri kapsamında geldiği Samsun'da CHP'ye yüklenerek, "Seçimi kaybedip mızıkcılık yapma" dedi.

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi

Akif Çağatay Kılıç NTV canlı yayınında AGİT'in referandum raporunu tepki gösterdi. Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AGİT'in referandum seçimi ile ilgili yayınladığı rapora tepki gösterdi.

Akif Çağatay Kılıç'tan Samsun halkına Evet teşekkürü

Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 16 Nisan referandum seçim sonucu ile ilgili açıklama yaparak, yüzde 63.55 oranında Evet oyu veren Samsun halkına teşekkür etti.

Akif Çağatay Kılıç, referandum oyunu Samsun'da dedesinin adını taşıyan okulda  kullandı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Kılıç, 16 Nisan referandum seçiminde oyunu Samsun'un İlkadım ilçesi Ataköy mahallesinde dedesi İlyas Kılıç'ın adını taşıyan okulda kullandı.

AK Parti'li Bakan Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da Hayır standını ziyaret etti

AK Parti'li Bakan Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da Hayır standını ziyaret etti. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un İlkadım ilçesi İstiklal caddesinde CHP'lilerin açtığı Hayır standını ziyaret etti.

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun'un Kavak ve Ladik ilçelerinde konuştu

Bakan Çağatay Kılıç, Samsun'un Kavak ve Ladik ilçelerinde konuştu. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'un Kavak ve Ladik ilçelerinde düzenlenen mitinglerde Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenerek, "16 Nisan'da 'evet' çıkınca inşallah Cumhuriyet Halk Partisini de Kılıçdaroğlu'ndan kurtaracağız" dedi.

Sonuç Bulunamadı

KÖŞE YAZARLARI