• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CİNAYET! DAMAT, KAYNANASINI VE KAYIN BİRADERİNİ ÖLDÜRDÜ

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 10:46
 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

Samsun'da şok bir cinayet yaşandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde damat, kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldürdü.

 


İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde ikamet eden kaynanası Türkan Zonturlu'nun evine giden damat, burada yaşanan tartışma sonrası silahını çekerek Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril'i kurşun yağmuruna tuturak kaçtı.

 

Yaşanan korkunç olayda ağır yaralanan Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril kaldırıldıkları Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gazi Devlet Hastanesinde  yapılan tüm müdahalelelere rağmen kurtarılamadı.

 

Kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damadın yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

Öte yandan kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damad Ahmet E. Atakum ilçesinde polis tarafından yakalandı. Yakalanan damat, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI