• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ATAKUM'DA KEVSER CAMİNDE YAŞANAN GÖÇÜKTE ÖLENLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU

Atakum'da Kevser Caminde yaşanan göçükte ölenlerin isimleri belli oldu. Samsun'un Atakum ilçesinde Kevser Cami inşaatında meydana gelen göçükte yaşamını yitirenlerin isimleri belli oldu.

29 Nisan 2017 Cumartesi 15:51
Atakum'da Kevser Caminde yaşanan göçükte ölenlerin isimleri belli oldu

Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede bulunan Kevser Cami inşaatının kubbe yapımı sırasında meydana gelen çökmede yaşamını yitirenlerin isimleri açıklandı. 


Atakum ilçesi Yeni mahallede inşaatı devam eden Kevser Camiinde öğle saatlerinde yaşanan korkunç kazada enkaz altında kalan Erol Zaman, Necmi Keskin, Ahmet Boz yaşamlarını kaybetti. Cami inşaatında yaşanan göçükte yaralanan Hüseyin ve Uğur Akyol ile Hasan Temiz, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı. 

 

SAMSUN VALİSİ ŞAHİN AÇIKLAMA YAPTI


Öte yandan Samsun Valisi İbrahim Şahin'de Kevser Camiinde yaşanan göçük ile ilgili bir açıklama yaptı. Samsun Valisi İbrahim Şahin, caminin kubbe bölümü yapıldığı sırada oluşan çökme sonucu işçilerin enkaz altında kaldığını söyledi.

Vali İbrahim Şahin, işçilerden 3'ünün olay yerinde hayatını kaybettiğini ağır yaralanan 3 işçinin ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile kentteki özel hastaneye kaldırıldığını dile getirdi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI