• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MÜGE ANLI BERATCAN KARAKÜTÜK CİNAYETİ İLE GERİ DÖNDÜ

Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü. Beratcan Karakütük'ü annesi Türkan Karakütük'mü öldürttü. Müge Anlı- Tatlı Sert 29 Ağustos 2016 Pazartesi.

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:28
Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü

Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü. Beratcan Karakütük'ü annesi Türkan Karakütük'mü öldürttü. Müge Anlı- Tatlı Sert 29 Ağustos 2016 Pazartesi. Atv'de Müge Anlı bugün Beratcan Karakütük cinayeti ile ekrana geldi.

 

Müge Anlı tatil sonrası bugün ki ilk yayınında Beratcan Karakütük dosyasını açtı. Anne Türkan Karakütük'ün canlı yayın konuğu olduğu Müge Anlı'da Beratcan Karakütük'ün öldürülmesi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. 

 

Beratcan'ın annesi Türkan Karakütük oğlunun ölüm emrini verdiği şeklindeki iddialara cevap verdi. Kocası ile birlikteyken Ersin  Kaşıkçı ile yasak aşk yaşadığı ve bu nedenle Beratcan Karakütük'ün öldürüldüğü gündeme gelmişti. Müge Anlı'da Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili baba Ergün Karakütük'de telefonla canlı yayına bağlanarak açıklamalar yaptı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da çöpteki yangını vatandaş söndürdü

Samsun'da çöpteki yangını vatandaş söndürdü Samsun’da çöp konteyneri yanındaki çöplerin yakılması çevrede paniğe yol açtı.

Samsun'da bıçakla yaralamaya adli kontrol

Samsun'da bıçakla yaralamaya adli kontrol Samsun’da 3 kişinin bıçakla yaralaması olayıyla ilgili gözaltına alınan genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da otomobil şarampole yuvarlandı: 2 yaralı

Samsun'da otomobil şarampole yuvarlandı: 2 yaralı Samsun’da otomobilin şarampole yuvalandığı kazada 2 kişi yaralandı.

Müge Anlı'nın aradığı 9 gündür kayıp olan Fulya Özdemir'in cesedi bulundu

Müge Anlı'nın aradığı 9 gündür kayıp olan Fulya Özdemir'in cesedi bulundu Müge Anlı'nın aradığı 9 gündür kayıp olan Fulya Özdemir'in cesedi bulundu. Müge Anlı'da 9 gündür kayıp olduğu gündeme gelen İsviçre ve Türk vatandaşlığı bulunan Fulya Özdemir cesedi iki battaniyeye sarılarak üzeri taşlarla kapatılmış halde bulundu.

KÖŞE YAZARLARI