• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MÜGE ANLI BERATCAN KARAKÜTÜK CİNAYETİ İLE GERİ DÖNDÜ

Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü. Beratcan Karakütük'ü annesi Türkan Karakütük'mü öldürttü. Müge Anlı- Tatlı Sert 29 Ağustos 2016 Pazartesi.

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:28
Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü

Müge Anlı Beratcan Karakütük cinayeti ile geri döndü. Beratcan Karakütük'ü annesi Türkan Karakütük'mü öldürttü. Müge Anlı- Tatlı Sert 29 Ağustos 2016 Pazartesi. Atv'de Müge Anlı bugün Beratcan Karakütük cinayeti ile ekrana geldi.

 

Müge Anlı tatil sonrası bugün ki ilk yayınında Beratcan Karakütük dosyasını açtı. Anne Türkan Karakütük'ün canlı yayın konuğu olduğu Müge Anlı'da Beratcan Karakütük'ün öldürülmesi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. 

 

Beratcan'ın annesi Türkan Karakütük oğlunun ölüm emrini verdiği şeklindeki iddialara cevap verdi. Kocası ile birlikteyken Ersin  Kaşıkçı ile yasak aşk yaşadığı ve bu nedenle Beratcan Karakütük'ün öldürüldüğü gündeme gelmişti. Müge Anlı'da Beratcan Karakütük cinayeti ile ilgili baba Ergün Karakütük'de telefonla canlı yayına bağlanarak açıklamalar yaptı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı. Samsun’un Bafra ilçesinde hasta nakil aracı ile pikabın çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı. El Bab'da şehit olan Samsun'lu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın Çarşamba ilçesinde bulunan baba evine acı haber ulaştı.

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı. Samsun'da bir otomobile gizledikleri 5 bin 300 extacy hap ve uyuşturucu ile yakalanan İrfan Yurttürk, Yana Sahataline ve Ergün Giral tutuklandı.

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı. Samsun'da cezaevinde bulunan oğlunu ziyarete giden yaşlı kadın üzerinde cep telefonu ele geçince gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET