• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MÜGE ANLI NAZMİYE ÇAM CİNAYETİNDE KATİL KİM: AHMET, HASAN, ALİ YAŞAR ÇAM TUTUKLANACAK MI

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

07 Eylül 2016 Çarşamba 12:34
Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

 

ATV'de Müge Anlı'da Nazmiye Çam cinayeti bugün de ekranlara geldi. Müge Anlı'da bugün Nazmiye Çam'ı kim öldürdü. Ahmet Çam cinayet saatini ve ve gününü nereden biliyordu sorularına cevap arandı. 

 

Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Trabzon'da işlenen Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili son gelişmeler ekranlara yansıdı. Müge Anlı, Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam'ın cinayet günü ve saatini nereden bildiğini sordu. Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam, Hasan Çam ve Ali Yaşar Çam cezaevine mi girecek yoksa serbest mi kalacak..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı Samsun’da akşam saatlerinde şehrin üzerinde oluşan kapkara duman korku ve paniğe yol açtı.

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı Samsun’da bir kişiye tüfekle ateş açtığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI