• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MÜGE ANLI NAZMİYE ÇAM CİNAYETİNDE KATİL KİM: AHMET, HASAN, ALİ YAŞAR ÇAM TUTUKLANACAK MI

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

07 Eylül 2016 Çarşamba 12:34
Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

 

ATV'de Müge Anlı'da Nazmiye Çam cinayeti bugün de ekranlara geldi. Müge Anlı'da bugün Nazmiye Çam'ı kim öldürdü. Ahmet Çam cinayet saatini ve ve gününü nereden biliyordu sorularına cevap arandı. 

 

Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Trabzon'da işlenen Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili son gelişmeler ekranlara yansıdı. Müge Anlı, Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam'ın cinayet günü ve saatini nereden bildiğini sordu. Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam, Hasan Çam ve Ali Yaşar Çam cezaevine mi girecek yoksa serbest mi kalacak..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahte parayla aranan kadın yakalandı

Samsun'da sahte parayla aranan kadın yakalandı Samsun'da sahte parayla aranan kadın yakalandı. Samsun'da uyuşturucu ve sahte para suçundan arandığı iddia edilen genç kadın, polis tarafından yakalandı. 

Samsun'da uyuşturucu ticareti yapan 2 kişi gözaltına alındı

Samsun'da uyuşturucu ticareti yapan 2 kişi gözaltına alındı Samsun'da uyuşturucu ticareti yapan 2 kişi gözaltına alındı. Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi'nde uyuşturucu ticareti yaptıkları iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı. 

Malatya'da FETÖ'den gözaltına alınan 2 kişi Samsun'a gönderildi

Malatya'da FETÖ'den gözaltına alınan 2 kişi Samsun'a gönderildi Malatya'da FETÖ'den gözaltına alınan 2 kişi Samsun'a gönderildi. Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Malatya’da serbest meslek sahibi 2 kişinin gözaltına alınarak Samsun’a gönderildiği kaydedildi.

Samsun'da eşini darp edip bıçakladığı iddia edilen koca serbest

Samsun'da eşini darp edip bıçakladığı iddia edilen koca serbest Samsun'da eşini darp edip bıçakladığı iddia edilen koca serbest. Samsun'da eşini darp edip elinden bıçakla yaraladığı iddia edilen koca, savcıya ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET