• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MÜGE ANLI NAZMİYE ÇAM CİNAYETİNDE KATİL KİM: AHMET, HASAN, ALİ YAŞAR ÇAM TUTUKLANACAK MI

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

07 Eylül 2016 Çarşamba 12:34
Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayetinde katil kim: Ahmet, Hasan, Ali Yaşar Çam tutuklanacak mı . ATV Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam cinayet günü ve saatini nereden biliyordu.

 

ATV'de Müge Anlı'da Nazmiye Çam cinayeti bugün de ekranlara geldi. Müge Anlı'da bugün Nazmiye Çam'ı kim öldürdü. Ahmet Çam cinayet saatini ve ve gününü nereden biliyordu sorularına cevap arandı. 

 

Müge Anlı'da 7 Eylül 2016 Çarşamba günü Trabzon'da işlenen Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili son gelişmeler ekranlara yansıdı. Müge Anlı, Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam'ın cinayet günü ve saatini nereden bildiğini sordu. Nazmiye Çam cinayeti ile ilgili Ahmet Çam, Hasan Çam ve Ali Yaşar Çam cezaevine mi girecek yoksa serbest mi kalacak..

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı Samsun'da 5 gram esrarla yakalanan genç tutuklandı! Samsun'da şüphe üzerine üzerinde yapılan aramada 5.4 gram esrar maddesi ile yakalanan bir kişi uyuşturucu ticaretinden tutuklandı. 

Samsun'da 14 uyuşturucu hapla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da 14 uyuşturucu hapla yakalanan genç tutuklandı Samsun'da 14 uyuşturucu hapla yakalanan genç tutuklandı! Samsun'da 14 adet uyuşturucu hapla yakalanan genç uyuşturucu ticareti suçundan tutuklandı. 

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yangın çıktı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde yangın çıktı Samsun'un Çarşamba ilçesinde yangın çıktı! Samsun’un Çarşamba ilçesinde bir apartmanda yangın çıktı. 

Samsun'da yaya geçidinde Şerife Aksu'ya çarpan otomobil kaçtı

Samsun'da yaya geçidinde Şerife Aksu'ya çarpan otomobil kaçtı Samsun’un İlkadım ilçesi Kale Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı Cumhuriyet İç Kavşak'ta yaya geçidinde 70 yaşında ki Şerife Aksu'ya çarpan otomobil olay yerinden kaçtı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET