• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ORDU MERKEZLİ FETÖ OPERASYONUNDA SAMSUN DAHİL 11 ŞEHİRDE 26 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

05 Mayıs 2017 Cuma 16:40
Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Samsun dahil 11 şehirde Ordu Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile eş zamanlı olarak düzenlenen FETÖ operasyonunda 26 kişi yakalandı.

 


FETÖ terör örgütüne yönelik devam eden operasyonlar kapsamında Ordu merkezli olarak Giresun, Trabzon, Konya, Samsun, Rize, İstanbul, Ankara, Çanakkale, ve Kocaeli illerinde 45 şüpheli için Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından gözaltı kararı verildi. 

 

Ordu Cumhuriyet Başsavcılığının aldığı gözaltı kararı ile birlikte Samsun'un da aralarında bulunduğu 11 il de FETÖ terör örgütünün haberleşme uygulaması ByLock kullandıkları iddiası ile 26 kişinin yakalanarak gözaltına alındığı öğrenildi. Göazaltına alınanlar arasında memur, şirket çalışanları ve kamudan ihraç edilenlerin bulunduğu bildirilirken, Ordu merkezli olarak başlatılan operasyonda 19 kişinin daha arandığı kaydedildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI