• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'A İSTANBUL'DAN 10 KİLO ESRAR GETİREN 3 KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun'a İstanbul'dan 10 kilo esrar getiren 3 kişi tutuklandı. Samsun'a İstanbul'dan esrar getiren 3 kişi polisin düzenlediği operasyon sonucu yakalandı.

14 Nisan 2017 Cuma 20:55
Samsun'a İstanbul'dan 10 kilo esrar getiren 3 kişi tutuklandı

Samsun Haber- Samsun'a İstanbul'dan 10 kilo esrar getiren 3 kişi tutuklandı. Samsun'a İstanbul'dan esrar getiren 3 kişi polisin takibi sonucu yakalandı.


Samsun'a İstanbul'dan esrar getirileceği istihbaratını alan Samsun Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile Mücadele ekipleri, şüpheli aracı ve içinde bulunan 3 kişiyi düzenlenen operasyonla yakaladı. Araçta yapılan aramada ise bagajda zulalanmış 10 kilo esrar ele geçirildi. İstanbul'dan Samsun'a  esrar getirirken yakalanan 3 kişi gözaltına alınırken, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI