• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 15 ADRESE ŞOK UYUŞTURUCU OPERASYONU: 8 GÖZALTI

Samsun'da 15 adrese şok uyuşturucu operasyonu: 8 gözaltı. Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 3 adet ruhsatsız pompalı tüfek ile birlikte esrar, uyuşturucu hap ve hint keneviri ele geçirildi.

02 Mayıs 2017 Salı 16:18
Samsun'da 15 adrese şok uyuşturucu operasyonu: 8 gözaltı

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına aman vermeyen narkotik polisleri bugünde 15 ayrı adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Samsun'da yapılan uyuşturucu operasyonunda 8 kişi gözaltına alındı.

 

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına göz açtırılmıyor. Samsun'da sattıkları uyuşturucularla insanları zehirleyen, zehir tacirlerine yönelik operasyonlar sürüyor. Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri tarafından uyuşturcu satılarına yönelik yine operasyon yapıldı. Yapılan uyuşturucu operasyonunda narkotik polisleri tespit edilen 15 ayrı adrese baskın yaparak 8 kişiyi gözaltına aldı. 

 

Samsun'da yapılan uyuşturucu operasyonunda ise  paketler halinde 27 gram sentetik cannobinoid, 6 gram esrar, 568 ecstasy hap, 15 kök Hint keneviri ile ruhsatsız tabanca ve 3 ruhsatsız pompalı tüfek ele geçirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI