• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 17 YAŞINDA Kİ KIZA ZORLA FUHUŞ İDDİASI ÜZERİNE 4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da 17 yaşında ki bir kızın şantaj ve tehditle para karşılığı fuhuşa zorlandığı iddiası üzerine Samsun Ahlak Bürosu polisleri, 4 kişiyi gözaltına aldı.

04 Mayıs 2017 Perşembe 13:53
Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş iddiası üzerine 4 kişi gözaltına alındı

Samsun'un İlkadım ilçesinde 17 yaşında ki Ü.B isimli genç bir kızın para karşılığı fuhuşa zorlandığı iddiası üzerine Samsun polisi 4 şüpheli kişiyi gözaltına aldı. 

 


Edinilen bilgiye göre 17 yaşında ki kız önce A.S isimli bir kadın tarafından İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan eve götürüldü. Genç kız burada 24 yaşında ki Ü.K isimli şahsın cinsel tacizine maruz kaldı.  Ü.K daha sonra 23 yaşında ki G.K, 18 yaşında ki O.K ve A.S ile birlikte genç kızı tehdit ederek zorla para karşılığında fuhuş yapmaya zorladı. 

 

Yaşadığı olay sonrası 17 yaşında ki Ü.B durumu polise bildirerek şikayetçi oldu. Ü.B'nin şikayeti üzerine genç kıza para karşılığı zorla fuhuş yaptırmaya çalıştıkları iddia edilen 4 kişi Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Bürosu polisleri tarafından gözaltına alındı.  Gözaltına alınan 4 kişi Adliye'ye sevk edildi. 

 

Öte yandan adliyeye sevk edilen 4 kişiden Ü.K ile A.S tutuklanırken olayla ilgili O.K. ve G.K. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI