• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 17 YAŞINDA Kİ KIZA ZORLA FUHUŞ YAPTIRAN 4 KİŞİDEN 2'Sİ TUTUKLANDI

Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş yaptıran 4 kişiden 2'si tutuklandı. Samsun'da 17 yaşında ki kıza tehdit ve şantajla fuhuş yaptırdığı iddiası ile gözaltına alınan 4 kişiden 2'si çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. 

04 Mayıs 2017 Perşembe 19:03
Samsun'da 17 yaşında ki kıza zorla fuhuş yaptıran 4 kişiden 2'si tutuklandı

Samsun'da parayla fuhuş yapan kadının evine misafir olarak giden 17 yaşında ki kız, uyuşturucu ile kendinden geçirildikten sonra cinsel saldırıya maruz kaldı, 200 TL para karşılığında fuhuşa zorlandı.

 

Samsun'da yaşanan igrenç olayda 17 yaşında ki Ü.B isimli kıza, misafir olarak gittiği 21 yaşında ki A.S isimli bayanın evinde uyuşturucu madde verildi. Uyuşturucu maddenin etkisi ile kendinden geçen kıza, evde bulunan 20 yaşında ki Ü.K cinsel saldırıda bulundu. 


Para karşılığı fuhuş yaptığı öğrenilen A.S isimli kadının evinde cinsel saldırıya uğrayan 17 yaşında ki Ü.B isimli kıza, daha sonra evine misafir olduğu A.S'nin kardeşi Ü. K. ve 18 yaşındaki O.K. ile 6 aylık hamile olan eşinden ayrı G.K. isimli kadın tarafından tehdit ve şantaj yolu ile 200 TL para karşığında fuhuş yaptırıldı.  Genç kızı fuhuş yaptıran şahıslar ise fuhuştan kazanılan parayı Ü.B'nin elinden aldı. Yaşadığı olay sonrası polise başvuran Ü.B isimli kız tehdit ve şantaj ile fuhuşa zorlandığını iddia ederek 4 kişiden şikayetçi oldu. Polis şikayet üzerine 4 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahısların evinde yapılan aramada 1 pompalı tüfek ve uyuşturucu madde bulundu. 

 

Olayla ilgili Adliye'ye sevk edilen 4 kişiden 17 yaşında ki Ü.B'yi evinde misafir eden A.S isimli bayan ve uyuşturucu etkisinde iken genç kıza cinsel saldırıda bulunan 20 yaşında ki Ü.K. isimli  şahıs tutuklandı. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI