• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 5 ARACA ÇARPAN ÖĞRENCİ SERVİSİNİN ŞOFÖRÜ AÇIKLAMA YAPTI

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman mahallesinde 5 araca çarpan öğrenci servisi minibüsünün şoförü alkollü müydü. O kazaya neden olun minibüs şoförü açıklama yaptı.

24 Nisan 2017 Pazartesi 18:51
Samsun'da 5 araca çarpan öğrenci servisinin şoförü açıklama yaptı

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman mahallesinde yol  kenarında ki 5 araca çarparak kaza yapan öğrenci servisinin şoförü Yunus Emre Çam, kazanın yaşandığı gün alkollü olduğu yönünde ki iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

 

 

Samsun'da geçtiğimiz günlerde bir öğrenci servisi Liman mahallesinde 5 araca çarparak zarar vermişti. Gece yaşanan kazada şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, yol kenarında park halinde bulunan 5 araç ise öğrenci servisi minibüsünün çarpması sonucu hasar görmüştü. Kaza sonrası öğrenci servisi minibüsünü kullanan şoförün alkollü ve sarhoş olduğu iddia edilmişti. 

 

Kaza da sarhoş olduğu ileri sürülen öğrenci servisinin şoförü Yunus Emre Çam ise o gece yaşanan kaza ile ilgili Samsun Kent Haber'e açıklamalarda bulundu.

 

Kazanın yaşandığı gün alkollü olmadığını söyleyen Yunus Emre Çam, "İkinci Bulvarı yolunda yokuş aşağı seyir halinde giderken kasis ve havanın yağışlı olmasından nedeniyle sağa doğru kaydı. Yol kenarında yanlış bir şekilde park edilmiş bir araca çarpmam sonrası direksiyon kontrolümü kaybederek orta refüje girdim. Frene bastım ancak araç savrulduğu için frene basmayı bıraktım. Kavşak çevresinde park yasak olduğu halde park halinde ki iki araca çarparak durdum.  Hava yastığım açılmıştı şoktaydım araçtan inemedim.  Daha sonra beni yardıma koşan insanlar araçtan indirdi. Yola baktığımda kötü oldum, başım döndü yere çöktüm. Polisler gelince beni araç sahipleri saldırabilir endişesi ile karakola götürdüler. Bana burada alkol testi yaptılar alkollü olmadığım tespit edildi. Kaza sonrası alkollü olduğum iddia edildi, bu bilgi doğru değildir. Yaşanan kazadan dolayı çok üzgünüm" dedi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI