• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 5 İLÇEDE FETÖ'NÜN MAHREM İMAMLARINA ŞOK OPERASYON

Samsun'da 5 ilçede FETÖ'nün Mahrem İmamlarına şok operasyon. Samsun'da FETÖ'nün mahrem imamlarına yönelik Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs İlçelerinde yapılan operasyonlarda 25 kişi gözaltına alındı. 

26 Nisan 2017 Çarşamba 14:39
Samsun'da 5 ilçede FETÖ'nün Mahrem İmamlarına şok operasyon

Samsun'da Türkiye genelinde 81 il de FETÖ'nün emniyet yapılanmasına yönelik yapılan operasyonlar kapsamında Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs İlçelerinde mahrem imamlara yönelik operasyon düzenlendi.

 


FETÖ'nün emniyet yapılanmasına yönelik Türkiye geneli yapılan Mahrem İmamlar operasyonu kapsamında Samsun'da da 180 polis eşliğinde 5 ilçede şüpheli çok sayıda kişi gözaltına alındı.


Samsun'un Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs ilçelerinde FETÖ'nün emniyet yapılanmasına yönelik düzenlenen eş zamanlı şok operasyonlarda Mahrem İmamlar olarak adlandırılan ve aralarında meslekten ihraç edilenler ile  görevden uzaklaştırılan öğretmenlerin bulunduğu 25 şüpheli  gözaltına alındı. 

 

Türkiye genelinde 81 il de sabah saatlerinde başlayan FETÖ'nün Mahrem İmamlarına yönelik operasyonlarda Samsun, Çankırı, Tokat, Sinop, Çorum, Amasya ve Kastamonu'da 58 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.  Samsun'da ise emniyet mahrem imamı olduğu iddia edilen 25 kişi 5 ilçede yapılan eş zamanlı operasyonlarda gözaltına alındı.
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI