• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA 6 UYUŞTURUCU SATICI TUTUKLANDI

Samsun'da 6 uyuşturucu satıcı tutuklandı. Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik 15 ayrı adrese düzenlenen operasyonda mahkemeye sevk edilen 9 kişiden 6'sı  tutuklandı.

06 Mayıs 2017 Cumartesi 13:50
Samsun'da 6 uyuşturucu satıcı tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Samsun'da uyuşturucu satarak para kazanan ve toplumu zehirleyen satıcılara nefes aldırılmıyor. Son olarak 2 Mayıs 2017 tarihinde uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişiden 6'sı tutuklandı. 


Samsun  Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 kişiden,  Alper Ahmet Y, Umut Y, Murat Ö, Kamil S, Orhan T. ve Hasan K. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı. Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 9 kişi ile birlikte mahkemeye çıkartılan 3 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

 

Samsun'da 6 kişinin tutuklandığı 3 kişinin de adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda ise narkotik polisleri paketler halinde 27 gram sentetik cannobinoid, 6 gram esrar, 568 ecstasy hap, 15 kök Hint keneviri ile ruhsatsız tabanca ve 3 pompalı tüfek ele geçirilmişti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI