• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SEYFİ CEBECİ TUTUKLANDI

Samsun'da AK Parti Belediye Meclis Üyesi olan muhasebeci Seyfi Cebeci FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alınmasının ardından tutuklandı.

10 Ağustos 2016 Çarşamba 11:34
Samsun'da AK Parti Belediye Meclis Üyesi Seyfi Cebeci tutuklandı

Samsun il ve ilçelerinde Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik operasyonlar hız kesmeden sürüyor. Samsun'un Çarşamba ilçesinde AK Parti Belediye Meclis Üyesi, muhasebeci Seyfi Cebeci operasyon kapsamında gözaltına alınmasının ardından tutuklandı.

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu. Samsun'un Atakum ilçesi Yukarıaksu Mahallesi'nde ağaç fidanı dikmek için gittiği bahçedeki evinde hayatını kaybeden Ahmet Aksoy ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı. Samsun'da minibüs ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü Samsun'da takla atan otomobil ters döndü. Samsun'da otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı. Samsun’un Terme ilçesinde yeni aldığı motosikleti ile gezerken, pikap araca çarpan Ali Karaca ağır yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET