• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA AKARYAKIT İHALESİ İLE İLGİLİ FESAT OPERASYONU

Samsun'da akaryakıt ihalesi ile ilgili fesat operasyonu. Tokat merkezli olarak yapılan akaryakıt ihalesine fesat operasyonunda Samsun'un da aralarında bulunduğu 8 şehirde 30 kişi gözaltına alındı.

18 Nisan 2017 Salı 15:48
Samsun'da akaryakıt ihalesi ile ilgili fesat operasyonu

Samsun'un da aralarında bulunduğu Tokat merkezli operasyonda akaryakıt ihalesinde usulsüzlük yaptıkları iddiası ile 30 kişi Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gözaltına alındılar.

 


Edinilen bilgiye göre Tokat  T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi için yapılan akaryakıt ihalesinde usulsüzlük yapıldı.  Bu nedenle Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri Tokat merkezli eş zamanlı operasyonda Samsun'un da aralarında bulunduğu Çankırı, Ankara, Rize, Sakarya, İstanbul, Edirne şehirlerinde akaryakıt ihalesinde usulsüzlük iddiası ile 30 kişiyi gözaltına aldı. 


Akaryakıt ihalesine fesat operasyonunda Tokat  T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevinde görevli infaz koruma memurları ile cezaevi yöneticilerinin de gözaltına alındığı öğrenldi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI