• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA AKARYAKIT İHALESİ İLE İLGİLİ FESAT OPERASYONU

Samsun'da akaryakıt ihalesi ile ilgili fesat operasyonu. Tokat merkezli olarak yapılan akaryakıt ihalesine fesat operasyonunda Samsun'un da aralarında bulunduğu 8 şehirde 30 kişi gözaltına alındı.

18 Nisan 2017 Salı 15:48
Samsun'da akaryakıt ihalesi ile ilgili fesat operasyonu

Samsun'un da aralarında bulunduğu Tokat merkezli operasyonda akaryakıt ihalesinde usulsüzlük yaptıkları iddiası ile 30 kişi Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından gözaltına alındılar.

 


Edinilen bilgiye göre Tokat  T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi için yapılan akaryakıt ihalesinde usulsüzlük yapıldı.  Bu nedenle Kaçakcılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri Tokat merkezli eş zamanlı operasyonda Samsun'un da aralarında bulunduğu Çankırı, Ankara, Rize, Sakarya, İstanbul, Edirne şehirlerinde akaryakıt ihalesinde usulsüzlük iddiası ile 30 kişiyi gözaltına aldı. 


Akaryakıt ihalesine fesat operasyonunda Tokat  T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevinde görevli infaz koruma memurları ile cezaevi yöneticilerinin de gözaltına alındığı öğrenldi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da iki kardeşin miras kavgası: Ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı

Samsun'da iki kardeşin miras kavgası: Ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı Samsun'da bir kişi miras yüzünden kavga ettiği ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı. Samsun'da yaşanan iki kardeşin miras kavgasında tüfek ve bıçaklar konuştu.

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi. Samsun'un Havza ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında 7'si tutuklu meslekten ihraç edilen 35 öğetmenin yargılandığı dava da 4 kişi kefaletle tahliye edildi.

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi. Samsun'un Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde üç işçinin altında kalarak öldüğü garaj inşaatının kaçak olduğu gündeme geldi. 

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı. Samsun devam eden FETÖ operasyonları kapsamında Ayvacık, Kavak ve Çarşamba ilçelerinde görev yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET