• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BABASINI BALTA İLE ÖLDÜREN CANİ EVLAT SERKAN İNCE TUTUKLANDI

Samsun'da babasını balta ile öldüren cani evlat Serkan İnce tutuklandı. Samsun'un Yakakent ilçesinde babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurarak vahşice öldüren Serkan İnce çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 19:41
Samsun'da babasını balta ile öldüren cani evlat Serkan İnce tutuklandı

Samsun'un Yakakent ilçesi Tikencik mahallesinde babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurarak öldüren cani evlat Serkan İnce, mahkemece tutuklandı. 

 

Samsun'un Yakakent ilçesinde tartıştığı babası Kazım İnce'yi başına balta ile vurup öldürdükten sonra cesedini ahıra gömen Serkan İnce, korkunç olay sonrası kaçmıştı. Babası Kazım İnce'yi öldüren Serkan İnce jandarma görevlileri tarafından ormanlık alanda bulunan bir evde teslim ol çağrılarına yanında bulunan tüfekle karşılık verince bacağından vurularak yakalanmıştı. 


Yakakent ilçesi Tikencik Mahallesi'nde 2 Mayıs 2017 günü tartıştığı babası Kazım İnce'yi (74) baltayla kafasına vurarak öldüren Serkan İnce hastanede ki tedavisinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Adliye'de babasını balta ile öldürdüğünü itiraf eden Serkan İnce çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI