• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BİR TAKSİCİ 30 TL YOL ÜCRETİNİ İSTEDİ DİYE KAFASINA LEVYE İLE VURULARAK DARP EDİLDİ

Samsun'da bir taksici 30 TL yol ücretini istedi diye kafasına levye ile vurularak darp edildi. Samsun'da taksi şoförü öldüresiye dövüldü. Samsun'da bindiği taksinin 30 TL yol ücretini ödemek istemeyen müşteri, taksi şoförüne levye ile saldırarak darp etti.

18 Nisan 2017 Salı 12:55
Samsun'da bir taksici 30 TL yol ücretini istedi diye kafasına levye ile vurularak darp edildi

Samsun'da bir taksi şoförü, kafasına levye ile vurularak darp edildi. Samsun'da taksi şoförlüğü yapan Y. S.Ç, taksi durağında iki kişinin saldırısına uğradı. 

 


Samsun'da taksi şoförlüğü yapan Y.S.Ç isimli vatandaş, aracına aldığı müşterisinin levyeli saldırısına uğrayarak yaralandı. İddiaya göre taksiye aldığı müşterisi yol ücreti olan 30 TL'yi vermek istemedi.

 

Taksi şoförü Y.S.Ç ise müşteriden taksi ücretini ödemesini istedi.  Müşteri ile ücret konusunda tartışan Y.S.Ç müşteriyi gitmek istediği yere bırakarak parayı almadan taksi durağına geri döndü. Bir süre sonra parayı ödemeyen müşteri taksi durağına yanında bir kişi ile gelerek taksi şoförü Y.S.Ç'ye levye ile saldırdı.

 

Kafasına aldığı darbeler sonucu ağır yaralanan taksi şoförü ambulansla Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde yoğun bakıma alındı. Samsun'un İlkadım ilçesinde taksi durağında saldırıya uğrayan taksi şoförünün tedavisinin şuan Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde sürdüğü öğrenildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI