• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA BYLOCK KULLANAN 3 EMNİYET MENSUBU FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'da ByLock kullanan 3 emniyet mensubu FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltına alınan emekli 2'inci sınıf emniyet müdürü ile birlikte meslekten ihraç edilen iki polis memuru tutuklandı.

26 Nisan 2017 Çarşamba 16:14
Samsun'da ByLock kullanan 3 emniyet mensubu FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da FETÖ terör örgütünün emniyet yapılanmasına yönelik yapılan operasyonda İlkadım ve Canik ilçelerinde gözaltına alınan ve bugün adliyeye sevk edilen 3 emniyet mensubu mahkemece tutuklandı.

 


FETÖ terör örgütünün haberleşme uygulaması olan ByLock kullandıkları iddiası ile mahkemeye sevk edilen 1'i 2'inci sınıf emekli emniyet müdürü A.G ile birlikte kanun hükmünde kararnameler ile meslekten ihraç edilen polis memurları E.B ve H.T tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI