• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CANKURTARAN FURKAN CANTÜRK'ÜN ÖLÜMÜNDE ŞOK İDDİALAR

Samsun'da cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümünde şok iddialar. Samsun'da denizde midye toplarken vurgun yiyerek ölen cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar gündeme geldi.

26 Haziran 2016 Pazar 14:14
Samsun'da cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümünde şok iddialar

Samsun'da denizde midye toplarken vurgun yiyerek ölen cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar. 

 

Samsun'da denizde midye topladığı esnada vurgun yiyerek öldüğü açıklanan cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar ortaya atıldı. 


Samsun’da 9 gün önce denizde vurgun yiyen ve tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybeden cankurtaran Furkan Cantürk, dün toprağa verildi.  

 

 

 


Samsun'da cankurtaran olarak çalışan 23 yaşındaki Furkan Cantürk'ün görev yaptığı, tesislerde denize girdiği gündeme gelmişti. Deniz içerisinde midye toplarken vurgun yediği açıklanan Furkan Cantürk'ün, su üzerine çıkmayınca diğer cankurtaran arkadaşları tarafından baygın bir şekilde suyun üzerine çıkartıldığı açıklanmıştı. Vurgun yiyen Furkan Cantürk geçtiğimiz günlerde yaşam savaşını kayderken, yaşanan olay ile ilgili de ilginç iddialar ortaya atıldı. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kahyalı mahallesinde dün toprağa verilen Furkan Cantürk'ün görev yaptığı tesisde midye toplarken değil, denize duba yerleştirmek için daldığı esnada vurgun yediği iddia edildi. Cankurtaran Furkan Cantürk'ün vurgun yediği sırada midye toplamadığı denize duba yerleştirdiği gündeme geldi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

cankurtaran

sari diller
16 Eylül 2016 Cuma 22:38

bu cocuk hem cankurtaran hem boguluyor bu is nasil oluyor.acaba birisi öldürüp de suyami atti

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde depo yangını

Samsun'un Bafra ilçesinde depo yangını Samsun’un Bafra ilçesinde depo olarak kullanılan garajda çıkan yangın büyümeden söndürüldü.

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı Samsun’un Atakum ilçesinde pusetteki 1 haftalık bebeğini tuvalete gitme bahanesiyle bir kişiye emanet edip kayıplara karışan yabancı uyruklu kadın, polisin çalışması sonucu yakalandı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

KÖŞE YAZARLARI