• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CANKURTARAN FURKAN CANTÜRK'ÜN ÖLÜMÜNDE ŞOK İDDİALAR

Samsun'da cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümünde şok iddialar. Samsun'da denizde midye toplarken vurgun yiyerek ölen cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar gündeme geldi.

26 Haziran 2016 Pazar 14:14
Samsun'da cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümünde şok iddialar

Samsun'da denizde midye toplarken vurgun yiyerek ölen cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar. 

 

Samsun'da denizde midye topladığı esnada vurgun yiyerek öldüğü açıklanan cankurtaran Furkan Cantürk'ün ölümü ile ilgili şok iddialar ortaya atıldı. 


Samsun’da 9 gün önce denizde vurgun yiyen ve tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybeden cankurtaran Furkan Cantürk, dün toprağa verildi.  

 

 

 


Samsun'da cankurtaran olarak çalışan 23 yaşındaki Furkan Cantürk'ün görev yaptığı, tesislerde denize girdiği gündeme gelmişti. Deniz içerisinde midye toplarken vurgun yediği açıklanan Furkan Cantürk'ün, su üzerine çıkmayınca diğer cankurtaran arkadaşları tarafından baygın bir şekilde suyun üzerine çıkartıldığı açıklanmıştı. Vurgun yiyen Furkan Cantürk geçtiğimiz günlerde yaşam savaşını kayderken, yaşanan olay ile ilgili de ilginç iddialar ortaya atıldı. 


Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kahyalı mahallesinde dün toprağa verilen Furkan Cantürk'ün görev yaptığı tesisde midye toplarken değil, denize duba yerleştirmek için daldığı esnada vurgun yediği iddia edildi. Cankurtaran Furkan Cantürk'ün vurgun yediği sırada midye toplamadığı denize duba yerleştirdiği gündeme geldi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

cankurtaran

sari diller
16 Eylül 2016 Cuma 22:38

bu cocuk hem cankurtaran hem boguluyor bu is nasil oluyor.acaba birisi öldürüp de suyami atti

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı. Samsun’un Bafra ilçesinde hasta nakil aracı ile pikabın çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı. El Bab'da şehit olan Samsun'lu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın Çarşamba ilçesinde bulunan baba evine acı haber ulaştı.

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı. Samsun'da bir otomobile gizledikleri 5 bin 300 extacy hap ve uyuşturucu ile yakalanan İrfan Yurttürk, Yana Sahataline ve Ergün Giral tutuklandı.

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı. Samsun'da cezaevinde bulunan oğlunu ziyarete giden yaşlı kadın üzerinde cep telefonu ele geçince gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET