• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA CANLI BOMBA SALDIRISINA KARŞI EMNİYET BİRİMLERİ ALARMDA

Samsun'da İl Emniyet Müdürlüğü binası dahil olmak üzere tüm İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ve karakollarda canlı bomba saldırısına karşı beton bariyerlerle güvenlik önlemleri alındı. 

02 Temmuz 2016 Cumartesi 15:07
Samsun'da canlı bomba saldırısına karşı emniyet birimleri alarmda

Samsun'da İl Emniyet Müdürlüğü binası girişi dahil olmak üzere tüm karakollarda canlı bomba ve bomba yüklü araçla saldırı olasılığına karşı üst düzey önlemler alındı.

 

Samsun'da İl Emniyet Müdürlüğü binası dahil olmak üzere tüm İlçe Emniyet Müdürlüğü binası ve karakollarda canlı bomba saldırısına karşı beton bariyerlerle güvenlik önlemleri alındı. 


Samsun Emniyet Müdürlüğü binasının bulunduğu Saadet Caddesi güzergahı, Rahmi Bey Sokağı ile Anafartalar Caddesi canlı bomba ve bomba yüklü araçla saldırı ihtimaline karşı beton bariyerlerle kapatıldı. Samsun Emniyet Müdürlüğü binası önünde alınan güvenlik önleminin Samsun'da bulunan diğer karakollarda da alındığı gözlendi. Samsun'da İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün bulunduğu bölgede de yol beton bariyerlerle kapatıldı.

 


İstanbul'da Atatürk Havalimanında yapılan  bombalı terörist saldırı sonrası Samsun'da İl Emniyet Müdürlüğü binası dahil tüm karakollarda canlı bomba ve bomba yüklü aracla saldırı ihtimaline karşı güvenlik tedbirlerinin üst düzeye çıkarıldığı görüldü.  Samsun'da Emniyet Müdürlüğü ve polis merkezlerinde nöbet tutan polis memurlarının çelik yeleklerle nöbet tuttukları gözlemlendi. Atatürk Havalimanında yaşanan bombalı saldırı olayı sonrası yurt genelinde tüm Emniyet noktalarında adeta kırmızı alarm verilerek güvenlik önlemleri alındı. Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da bir kişiyi bıçakla yaralayan şahıs serbest bırakıldı

Samsun Atakum'da bir kişiyi bıçakla yaralayan şahıs serbest bırakıldı Samsun’un Atakum ilçesinde bıçakla bir kişiyi ağır yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da araçların camlarını ve lastiklerini çalan 4 kişi tutuklandı

Samsun'da araçların camlarını ve lastiklerini çalan 4 kişi tutuklandı Samsun’da gece park halindeki araçların camlarını ve lastiklerini söküp çaldıkları iddia edilen 4 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun Bafra'da elma ağacından düşen Mevlüde Kotiloğlu hayatını kaybetti

Samsun Bafra'da elma ağacından düşen Mevlüde Kotiloğlu hayatını kaybetti Samsun'un Bafra ilçesi Alaçam Mahallesi'nde evinin bahçesinde elma toplamak için çıktığı ağaçtan düşen Mevlüde Kotiloğlu yaşamını yitirdi.

Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı

Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı. Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde bıçaklı saldırıya uğrayan 42 yaşında ki bir kişi ağır yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI