• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ÇIKAN MİRAS KAVGASINDA YEĞEN AMCASINI ÖLDÜRDÜ

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

08 Mayıs 2017 Pazartesi 10:45
Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'un Çarşamba ilçesi Konukluk mahallesinde amca ile yeğen arasında yaşanan arazi kavgasında kan aktı. Çarşamba ilçesinde yaşanan arazi anlaşmazlığı kavgasında yeğen Ali Keskin, amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 


Çarşamba ilçesinde  yaşanan olayda miras kalan arazi yüzünden aralarında husumet bulunan amca Veysel Keskin ile yeğen Ali Keskin'i barıştırmak için akrabaları biraraya getirdi. Barıştırılmak üzere biraraya gelen yeğen Ali Keskin ile amca Veysel Keskin arasında bu sırada yine tartışma çıktı.

 

Çıkan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşürken, yeğen Ali Keskin silahını ateşleyerek amcası Veysel Keskin'i vurdu. Yeğeni Ali Keskin'in silahından çıkan mermilere hedef olan amca Veysel Keskin ise olay yerinde hayatını kaybetti. 

 

Amcası Veysel Keskin'i öldürdükten sonra kaçan Ali Keskin'in yakalanması için çalışma başlatıldı.

 

Öte yandan amcası Veysel Keskin'i öldürdükten sonra kaçan yeğen Ali Keskin'in yakalandığı öğrenildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI