• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA DEAŞ'A YÖNELİK OPERASYON: 4 IRAKLI GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da Irak ve Suriye'de ki çatışma bölgeleri ile irtibatlı oldukları ileri sürülen Irak vatandaşı 4 kişi DEAŞ operasyonunda gözaltın alındı. 

28 Nisan 2017 Cuma 20:15
Samsun'da DEAŞ'a yönelik operasyon: 4 Iraklı gözaltına  alındı

Samsun'da Irak ve Suriye'de ki çatışma bölgeleri ile irtibatlı oldukları ileri sürülen Irak vatandaşı 4 kişi DEAŞ operasyonunda gözaltına alındı. 

 


Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonlar aralıksız sürüyor. Samsun Emniyet Müdürlüğü  Terörle Mücadele ekipleri Samsun'da DEAŞ'a yönelik yapılan operasyonlar kapsamında İlkadım ilçesinde 4 Irak uyruklu şahsı gözaltına aldı.

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde yapılan DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 4 Iraklı'nın Suriye ve Irak'ta ki çatışma bölgeleri ile irtibatlı oldukları öğrenildi. 

 

Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri geçtiğimiz haftalarda da yine İlkadım ilçesinde DEAŞ'a yönelik bir operasyon yapmış bu operasyonda 6 Iraklı şahsı gözaltına almış, bu operasyonda 1 kişi tutuklanmış 5 kişi ise sınır dışı edilmişti.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI