• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ENGELLİ SEMİH ÇELİK 9'UNCU KATTAN KENDİSİNİ BÖYLE ATTI VİDEO HABER

Samsun'da engelli Semih Çelik 9'uncu kattan kendisini böyle attı VİDEO HABER! Samsun'un İlkadım ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde bir inşaatın 9'uncu katına çıkan engelli Semih Çelik intihar etti. O anlar kameralara böyle yansıdı.

03 Eylül 2016 Cumartesi 12:36
Samsun'da engelli Semih Çelik 9'uncu kattan kendisini böyle attı VİDEO HABER

Samsun İlkadım ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde bir inşaatın 9'uncu katına çıkan 1979 doğumlu Semih Çelik intihar etti. Henüz intihar etme nedeni belirlenemeyen engelli vatandaş binanın çatısında yürekleri ağıza getirdi.

 

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri binanın zemin kısmına branda çektiği sırada kendini boşluğa bırakan Semih Çelik brandadan sekerek toprak zemine çakıldı. Sağlık ekipleri yaptıkları ilk müdahalede Çelik'in yaşadığını tespit etti. İntihar eden vatandaş Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

Kaynak: haber55

DİĞER HABERLER

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu. Samsun'un Tekkeköy ilçesi Zafer Mahallesinde getirildiği hastaneye getirildiği öldüğü tespit edilen Zeki Öztürk'ün ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran ve yılbaşı gecesi bir market soyan iki kişi mahkemece tutuklandı.

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında. Samsun'da işadamı Okay Altın'ın da silahla vurulması olayına karışan şahısların yılbaşı gecesi yaptıkları tüfekli ve maskeli market soygununun görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırgan yakalandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vurarak yaralayan saldırganların aynı zamanda yılbaşı gecesi bir marketi soyan şahıslar olduğu tespit edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET