• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FATİH CAMİSİ MÜEZZİNİ EZAN OKUDUKTAN SONRA BIÇAKLANDI

Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı. Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde ikindi namazı için ezan okuyan Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu bıçaklı saldırıda ağır yaralandı.

03 Mayıs 2017 Çarşamba 18:17
Samsun'da Fatih Camisi müezzini ezan okuduktan sonra bıçaklandı

Samsun'da cami müezzini ezan okuduktan sonra bir kişi tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Fatih mahallesinde bulunan Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu uğradığı bıçaklı saldırıda yüzünden ve karnından yaralandı. 
 

 

Samsun'da Fatih Camisi müezzini İhsan Akoğlu, ikindi namazı için okuduğu ezanın ardından daha önce tartıştığı iddia edilen bir kişinın bıçaklı saldırısına uğradı.

 

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Fatih Camisinde müezzin olarak görev yapan İhsan Akoğlu, uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralanarak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Cami müezzini Akoğlu'na bıçaklı saldırıyı gerçekleştirdikten sonra kaçan 50 yaşında ki Mehmet D. isimli şahıs ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI