• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ'NÜN EMNİYET'TEN SORUMLU 22 MAHREM İMAMI TUTUKLANDI

Samsun'da FETÖ'nün Emniyet'ten sorumlu 22 Mahrem İmamı tutuklandı. Samsun'un Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs ilçelerinde FETÖ'nün mahrem imamlarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 28 kişiden 22'si mahkemece tutuklandı.

06 Mayıs 2017 Cumartesi 13:21
Samsun'da FETÖ'nün Emniyet'ten sorumlu 22 Mahrem İmamı tutuklandı

Samsun'da Ankara merkezli olarak Türkiye genelinde başlatılan FETÖ terör örgütünün mahrem imamlarına yönelik operasyonlarda gözaltına alınan 28 kişi ile ilgili mahkeme kararını verdi.  

 

Meslekten ihraç edilen ve görevden alınan 28 öğretmen FETÖ'nün Samsun Emniyet Müdürlüğünden sorumlu Mahrem İmamları oldukları iddiası ile 26 Nisan 2017 tarihinde gözaltına alınmıştı.


Samsun merkez olmak üzere Çarşamba, Bafra, Terme, Ayvacık ve 19 Mayıs ilçelerinde 180 polis eşliğinde eş zamanlı olarak düzenlenen FETÖ operasyonununda Mahrem İmam oldukları gerekçesi ile gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen  28 kişiden 22'si çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanırken, 6 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI