• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ EVLERİNDE ABİLİK YAPAN 3 JANDARMA ERİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı. Samsun devam eden FETÖ operasyonları kapsamında Ayvacık, Kavak ve Çarşamba ilçelerinde görev yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı.

20 Nisan 2017 Perşembe 13:00
Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı

Samsun'un Çarşamba, Ayvacık ve Kavak ilçelerinde yapılan FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonda jandarma olarak askerliklerini yapan 3 er, ByLock kullandıkları tespit edilince polisler tarafından gözaltına alındı.

 


Samsun'da FETÖ-PDY terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 3 jandarma erinin, Fethullah Gülen cemaatinin örgüt evlerinde abilik yaptıkları öğrenildi.  FETÖ operasyonları kapsamında Samsun'un Çarşamba, Ayvacık ve Kavak ilçelerinde gözaltına alınan 3 jandarma erinin adliyeye sevk edildiği öğrenildi.

 

Öte yandan Samsun Adliyesine sevk edilen 3 jandarma erinin adli kontrol şartı ile akşam saatlerinde serbest bırakıldığı öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI