• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OPERASYONLARI KAPSAMINDA 77 SİVİL VATANDAŞ TUTUKLANDI

Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı. Samsun'da FETö operasyonlarında kaç sivil vatandaş gözaltına alındı.

13 Ağustos 2016 Cumartesi 15:19
Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlenen FETÖ/PYD operasyonlarında 203 sivil vatandaşın gözaltına alındığı bildirildi. 


Samsun'da kamu kurumlarına yönelik devam eden FETÖ operasyonları kapsamında bin 419 kamu çalışanı açığa alınırken, 77 sivil vatandaş ise aynı operasyonlar kapsamında tutuklandı.


Samsun Valiliğinin FETÖ operasyonları ile ilgili verdiği son bilgilerde, kamu kurumlarında 703 kişinin gözaltına alındığı, 276 kişinin ise tutuklandığı kaydedildi. Samsun'da FETÖ/PYD operasyonlarında kamu kurumları ve işadamlarına yönelik operasyonlar sürerken, sivil vatandaşlardan da 203 kişinin gözaltına alındığı açıklandı. 

 

FETÖ/PYD operasyonları kapsamında Samsun'da gözaltanı alınan 203 sivil vatandaşın 77'si tutuklanırken, 90 kişi hakkında adli kontrol, 11 kişi ise serbest kaldı. Samsun'da FETÖ operasyonlarında 25 sivil vatandaş ile ilgili ise işlemlerin devam ettiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu. Samsun'un Tekkeköy ilçesi Zafer Mahallesinde getirildiği hastaneye getirildiği öldüğü tespit edilen Zeki Öztürk'ün ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran ve yılbaşı gecesi bir market soyan iki kişi mahkemece tutuklandı.

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında. Samsun'da işadamı Okay Altın'ın da silahla vurulması olayına karışan şahısların yılbaşı gecesi yaptıkları tüfekli ve maskeli market soygununun görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırgan yakalandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vurarak yaralayan saldırganların aynı zamanda yılbaşı gecesi bir marketi soyan şahıslar olduğu tespit edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET