• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OPERASYONLARI KAPSAMINDA 77 SİVİL VATANDAŞ TUTUKLANDI

Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı. Samsun'da FETö operasyonlarında kaç sivil vatandaş gözaltına alındı.

13 Ağustos 2016 Cumartesi 15:19
Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlenen FETÖ/PYD operasyonlarında 203 sivil vatandaşın gözaltına alındığı bildirildi. 


Samsun'da kamu kurumlarına yönelik devam eden FETÖ operasyonları kapsamında bin 419 kamu çalışanı açığa alınırken, 77 sivil vatandaş ise aynı operasyonlar kapsamında tutuklandı.


Samsun Valiliğinin FETÖ operasyonları ile ilgili verdiği son bilgilerde, kamu kurumlarında 703 kişinin gözaltına alındığı, 276 kişinin ise tutuklandığı kaydedildi. Samsun'da FETÖ/PYD operasyonlarında kamu kurumları ve işadamlarına yönelik operasyonlar sürerken, sivil vatandaşlardan da 203 kişinin gözaltına alındığı açıklandı. 

 

FETÖ/PYD operasyonları kapsamında Samsun'da gözaltanı alınan 203 sivil vatandaşın 77'si tutuklanırken, 90 kişi hakkında adli kontrol, 11 kişi ise serbest kaldı. Samsun'da FETÖ operasyonlarında 25 sivil vatandaş ile ilgili ise işlemlerin devam ettiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı

Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi'nde bulunan bir çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı.

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü. Samsun'un Terme ilçesinde tüfekle karnından vurulan 18 yaşında ki bir şahıs, ambulans helikopter ile Tıp Fakültesine kaldırıldı.

Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı

Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı. Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesinde okul inşaatının ikinci katından aşağıya düşen işçi Yücel Sona ağır yaralandı.

Samsun'da birbirleri ile çarpışan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı

Samsun'da birbirleri ile çarpışan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Çiftlik Mahallesi Hakkıbey Caddesi ile Ümraniye Sokağının kesiştiği yerde çarpışan iki motosikletli kurye yaralandı. Kazada yaralanan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET