• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA FETÖ OPERASYONLARI KAPSAMINDA 77 SİVİL VATANDAŞ TUTUKLANDI

Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı. Samsun'da FETö operasyonlarında kaç sivil vatandaş gözaltına alındı.

13 Ağustos 2016 Cumartesi 15:19
Samsun'da FETÖ operasyonları kapsamında 77 sivil vatandaş tutuklandı

Samsun'da 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili düzenlenen FETÖ/PYD operasyonlarında 203 sivil vatandaşın gözaltına alındığı bildirildi. 


Samsun'da kamu kurumlarına yönelik devam eden FETÖ operasyonları kapsamında bin 419 kamu çalışanı açığa alınırken, 77 sivil vatandaş ise aynı operasyonlar kapsamında tutuklandı.


Samsun Valiliğinin FETÖ operasyonları ile ilgili verdiği son bilgilerde, kamu kurumlarında 703 kişinin gözaltına alındığı, 276 kişinin ise tutuklandığı kaydedildi. Samsun'da FETÖ/PYD operasyonlarında kamu kurumları ve işadamlarına yönelik operasyonlar sürerken, sivil vatandaşlardan da 203 kişinin gözaltına alındığı açıklandı. 

 

FETÖ/PYD operasyonları kapsamında Samsun'da gözaltanı alınan 203 sivil vatandaşın 77'si tutuklanırken, 90 kişi hakkında adli kontrol, 11 kişi ise serbest kaldı. Samsun'da FETÖ operasyonlarında 25 sivil vatandaş ile ilgili ise işlemlerin devam ettiği bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı

Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı! Samsun'da adres sorma bahanesiyle aracına aldığı lise öğrencisi kıza elle tacizde bulunduğu iddia edilen genç çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı

Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı! Samsun'da 2 kişiye uyuşturucu sattığı tespit edilen ve uyuşturucuyla yakalanan genç mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı

Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı! Samsun'da bir kişiye 2 paket bonzai sattığı iddia edilen genç, mahkemece tutuklandı.

Samsun'un İlkadım ilçesinde uyuşturucu ticaretine gözaltı

Samsun'un İlkadım ilçesinde uyuşturucu ticaretine gözaltı Samsun'un İlkadım ilçesinde uyuşturucu ticaretine gözaltı! Samsun'da bir kişiye 2 paket bonzai sattığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET