• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖRÜLEN FETÖ DAVASINDA FLAŞ TUTUKLAMALAR

Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar. Samsun'da 5'i tutuklu 11 kişinin yargılandığı davada mahkeme heyeti 9 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 13:51
Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar

Samsun Adliye Sarayında 2'inci Ağır Ceza Mahkemesinde bugün görülen FETÖ davasında 5'i tutuklu 11 sanık hakim karşısına çıktı.

 

Samsun'da 11 sanığın yargılandığı FETÖ davasında cep telefonunda ByLock bulunan sanıklardan Mustafa B. mahkeme heyetinden beraatini istedi. Mahkeme heyeti ise beraatini isteyen Mustafa B'ye 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verdi. 

 

Samsun 2'inci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada yargılanan ve FETÖ terör örgütü ile bağının olmadığını söyleyen Yunus İ'ye de 3 yıl 5 ay 7 gün hapis cezası verdi. 

 

Samsun'da görülen FETÖ davasında mahkeme heyeti sanıklardan Ercan Ç'ye 9 yıl 4 ay 15 gün,  Selami G, Bilal K, Murat B. ve Ömer K'ya 6 yıl 3'er ay, Tayyar Ç. ve Mustafa G'ye 4 yıl 2'şer ay hapis cezası verdi. Aynı davada yargılanan Burhan K. ve Murat Ç ise beraat ederken, Selami G. ve Murat B ise  50 bin lira, Ömer K. 25 bin lira kefaletle tahliye edildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da iki kardeşin miras kavgası: Ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı

Samsun'da iki kardeşin miras kavgası: Ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı Samsun'da bir kişi miras yüzünden kavga ettiği ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı. Samsun'da yaşanan iki kardeşin miras kavgasında tüfek ve bıçaklar konuştu.

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi

Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi Samsun'da 35 öğretmenin yargılandığı FETÖ davasında tutuklu 4 kişi tahliye edildi. Samsun'un Havza ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında 7'si tutuklu meslekten ihraç edilen 35 öğetmenin yargılandığı dava da 4 kişi kefaletle tahliye edildi.

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi. Samsun'un Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde üç işçinin altında kalarak öldüğü garaj inşaatının kaçak olduğu gündeme geldi. 

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı

Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı Samsun'da FETÖ evlerinde abilik yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı. Samsun devam eden FETÖ operasyonları kapsamında Ayvacık, Kavak ve Çarşamba ilçelerinde görev yapan 3 jandarma eri gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET