• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA GÖRÜLEN FETÖ DAVASINDA FLAŞ TUTUKLAMALAR

Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar. Samsun'da 5'i tutuklu 11 kişinin yargılandığı davada mahkeme heyeti 9 kişinin tutuklanmasına karar verdi.

19 Nisan 2017 Çarşamba 13:51
Samsun'da görülen FETÖ davasında flaş tutuklamalar

Samsun Adliye Sarayında 2'inci Ağır Ceza Mahkemesinde bugün görülen FETÖ davasında 5'i tutuklu 11 sanık hakim karşısına çıktı.

 

Samsun'da 11 sanığın yargılandığı FETÖ davasında cep telefonunda ByLock bulunan sanıklardan Mustafa B. mahkeme heyetinden beraatini istedi. Mahkeme heyeti ise beraatini isteyen Mustafa B'ye 8 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası verdi. 

 

Samsun 2'inci Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada yargılanan ve FETÖ terör örgütü ile bağının olmadığını söyleyen Yunus İ'ye de 3 yıl 5 ay 7 gün hapis cezası verdi. 

 

Samsun'da görülen FETÖ davasında mahkeme heyeti sanıklardan Ercan Ç'ye 9 yıl 4 ay 15 gün,  Selami G, Bilal K, Murat B. ve Ömer K'ya 6 yıl 3'er ay, Tayyar Ç. ve Mustafa G'ye 4 yıl 2'şer ay hapis cezası verdi. Aynı davada yargılanan Burhan K. ve Murat Ç ise beraat ederken, Selami G. ve Murat B ise  50 bin lira, Ömer K. 25 bin lira kefaletle tahliye edildi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI