• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İKİ KARDEŞİN MİRAS KAVGASI: AĞABEYİNİN KULAĞINI ISIRIP KOPARTTI

Samsun'da bir kişi miras yüzünden kavga ettiği ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı. Samsun'da yaşanan iki kardeşin miras kavgasında tüfek ve bıçaklar konuştu.

21 Nisan 2017 Cuma 18:28
Samsun'da iki kardeşin miras kavgası: Ağabeyinin kulağını ısırıp koparttı

Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesi Canpolat sokakta bulunan bir apartmanda aralarında miras anlaşmazlığı bulunan iki kardeş arasında tüfekli, bıçaklı kavga çıktı. 

 


İlkadım  ilçesi Adalet mahallesinde çıkan kavgada bir kardeş, ağabeyinin kulağını ısırarak koparttı. Samsun'da miras yüzünden birbirine giren iki kardeş az kalsın birbirlerini öldürüyordu.  İddiaya göre, Adalet Mahallesi Canpolat Sokak'taki bir apartmanda ikamet eden Çetin Y. (44) ile kardeşi Metin Y. (40) arasında miras anlaşmazlığı nedeniyle tartışma yaşandı.  İki kardeş arasında çıkan miras tartışmanın bir süre sonra kavgaya dönüşmesi üzerine Metin Y, ağabeyinin kulağını ısırarak kopardı. Çetin Y. ise bıçakla kardeşinin ellerini yaraladı.

 

Evine giderek av tüfeğini alan Metin Y, apartmanın merdivenlerinde miras yüzünden kavga ettiği ağabeyine ateş ederek başından yaraladı.  İki kardeş arasında apartmanda çıkan kavgada tüfek ve bıçakların kullanılması nedeniyle panik yaşanırken olay yerine gelen polis ekipleri iki kardeşi gözaltına aldı. Miras yüzünden çıkan kavgada yaralanan Metin : Gazi devlet Hastanesinde, Çetin Y. ise Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI