• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İSKELEDEN DENİZE ATLAYAN IRAKLI KAFA ÜSTÜ KUMA ÇAKILDI

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe karşısında ki iskeleden denize atlayan Iraklı bir vatandaş kafa üstü kuma çakıldı. 

16 Eylül 2016 Cuma 14:55
Samsun'da iskeleden denize atlayan Iraklı kafa üstü kuma çakıldı

Samsun Haber- Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe karşısında ki iskeleden denize atlayan Iraklı bir vatandaş kafa üstü kuma çakıldı. 


Samsun'un Atakum ilçesinde denize girmek için iskeleden atlayan Iraklı Iraklı Mohammad Thamer Hatem Darrajı (19) kafa üstü kuma çakıldı. Atakum ilçesinde denize girmek için iskeleden atladıktan sonra kuma çakılan vatandaşın imdadına ise çevredeki vatandaşlar yetişti.

 

 Vatandaşlar tarafından kıyıya çıkartılan Iraklı mülteci, olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. 

 

(Fotoğraf ve video için Cemalettin Utaş'a teşekkür ederiz)

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı Samsun’da akşam saatlerinde şehrin üzerinde oluşan kapkara duman korku ve paniğe yol açtı.

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı Samsun’da bir kişiye tüfekle ateş açtığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI