• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA İSKELEDEN DENİZE ATLAYAN IRAKLI KAFA ÜSTÜ KUMA ÇAKILDI

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe karşısında ki iskeleden denize atlayan Iraklı bir vatandaş kafa üstü kuma çakıldı. 

16 Eylül 2016 Cuma 14:55
Samsun'da iskeleden denize atlayan Iraklı kafa üstü kuma çakıldı

Samsun Haber- Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yalı Kafe karşısında ki iskeleden denize atlayan Iraklı bir vatandaş kafa üstü kuma çakıldı. 


Samsun'un Atakum ilçesinde denize girmek için iskeleden atlayan Iraklı Iraklı Mohammad Thamer Hatem Darrajı (19) kafa üstü kuma çakıldı. Atakum ilçesinde denize girmek için iskeleden atladıktan sonra kuma çakılan vatandaşın imdadına ise çevredeki vatandaşlar yetişti.

 

 Vatandaşlar tarafından kıyıya çıkartılan Iraklı mülteci, olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı. 

 

(Fotoğraf ve video için Cemalettin Utaş'a teşekkür ederiz)

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu. Samsun'un Atakum ilçesi Yukarıaksu Mahallesi'nde ağaç fidanı dikmek için gittiği bahçedeki evinde hayatını kaybeden Ahmet Aksoy ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı. Samsun'da minibüs ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü Samsun'da takla atan otomobil ters döndü. Samsun'da otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı. Samsun’un Terme ilçesinde yeni aldığı motosikleti ile gezerken, pikap araca çarpan Ali Karaca ağır yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET