• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KADINLAR SOKAKTA 15 ERKEĞİN SALDIRDIĞI KEBİRE SARI İÇİN EYLEM YAPTI

Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı! Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 Ekim Cumartesi günü 10-15 erkeğin saldırına uğrayan Kebire Sarı için ÖGK ve SKM üyeleri eylem yaptı.

12 Ekim 2016 Çarşamba 13:02
Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı

Samsun'un İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi'nde Kebire Sarı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre 8 Ekim Cumartesi tarihinde 15 kişinin saldırına uğradı. Motorlu bir kişi tarafından önünün kesildiğini iddia eden Sarı daha sonra 15 kişinin tekmelerine maruz kaldığını yazdı.

 

ÖGK VE SKM'DEN KEBİRE'YE DESTEK

Samsun Özgür Genç Kadın (ÖGK) ve SKM üyeleri her ayın 11'inde olduğu gibi katledilen kadınları sesi olmak için Samsun Çiftlik Caddesi'de buluştu. Geçtiğimiz günlerde Samsun'da sokak ortasında 10-15 erkeğin saldırısı tarafından darp edilen Kebire Sarı için "Samsun'da bir kadın sokak ortasında şiddet gördü duydunuz mu" yazılı pankartla eylem yaptı.

 

 

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı. Samsun'da "uyuşturucu ticareti" suçundan yargılanan genç 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı

Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı. Samsun'da boş arazide kullanılmış çorap içinde ele geçen uyuşturucuyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı

Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı. Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç, şüphe üzerine kovalamaca sonucu saklandığı evin balkonunda yakalandı.

Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest

Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest. Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi'nde bir kişiyi bıçakla yaraladığı iddia edilen genç, polis tarafından gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET