• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KADINLAR SOKAKTA 15 ERKEĞİN SALDIRDIĞI KEBİRE SARI İÇİN EYLEM YAPTI

Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı! Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 Ekim Cumartesi günü 10-15 erkeğin saldırına uğrayan Kebire Sarı için ÖGK ve SKM üyeleri eylem yaptı.

12 Ekim 2016 Çarşamba 13:02
Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı

Samsun'un İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi'nde Kebire Sarı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre 8 Ekim Cumartesi tarihinde 15 kişinin saldırına uğradı. Motorlu bir kişi tarafından önünün kesildiğini iddia eden Sarı daha sonra 15 kişinin tekmelerine maruz kaldığını yazdı.

 

ÖGK VE SKM'DEN KEBİRE'YE DESTEK

Samsun Özgür Genç Kadın (ÖGK) ve SKM üyeleri her ayın 11'inde olduğu gibi katledilen kadınları sesi olmak için Samsun Çiftlik Caddesi'de buluştu. Geçtiğimiz günlerde Samsun'da sokak ortasında 10-15 erkeğin saldırısı tarafından darp edilen Kebire Sarı için "Samsun'da bir kadın sokak ortasında şiddet gördü duydunuz mu" yazılı pankartla eylem yaptı.

 

 

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu

Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu Samsun Atakum'da Ahmet Aksoy evde ölü bulundu. Samsun'un Atakum ilçesi Yukarıaksu Mahallesi'nde ağaç fidanı dikmek için gittiği bahçedeki evinde hayatını kaybeden Ahmet Aksoy ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı

Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı Samsun'da motosiklet ile minibüs çarpıştı. Samsun'da minibüs ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü

Samsun'da takla atan otomobil ters döndü Samsun'da takla atan otomobil ters döndü. Samsun'da otomobilin takla atması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı

Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı Samsun Terme'de motosiklet sürücüsü Ali Karaca pikap ile çarpıştı. Samsun’un Terme ilçesinde yeni aldığı motosikleti ile gezerken, pikap araca çarpan Ali Karaca ağır yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET