• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KADINLAR SOKAKTA 15 ERKEĞİN SALDIRDIĞI KEBİRE SARI İÇİN EYLEM YAPTI

Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı! Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 Ekim Cumartesi günü 10-15 erkeğin saldırına uğrayan Kebire Sarı için ÖGK ve SKM üyeleri eylem yaptı.

12 Ekim 2016 Çarşamba 13:02
Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı

Samsun'un İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi'nde Kebire Sarı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre 8 Ekim Cumartesi tarihinde 15 kişinin saldırına uğradı. Motorlu bir kişi tarafından önünün kesildiğini iddia eden Sarı daha sonra 15 kişinin tekmelerine maruz kaldığını yazdı.

 

ÖGK VE SKM'DEN KEBİRE'YE DESTEK

Samsun Özgür Genç Kadın (ÖGK) ve SKM üyeleri her ayın 11'inde olduğu gibi katledilen kadınları sesi olmak için Samsun Çiftlik Caddesi'de buluştu. Geçtiğimiz günlerde Samsun'da sokak ortasında 10-15 erkeğin saldırısı tarafından darp edilen Kebire Sarı için "Samsun'da bir kadın sokak ortasında şiddet gördü duydunuz mu" yazılı pankartla eylem yaptı.

 

 

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı Samsun’da akşam saatlerinde şehrin üzerinde oluşan kapkara duman korku ve paniğe yol açtı.

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı Samsun’da bir kişiye tüfekle ateş açtığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI