• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KADINLAR SOKAKTA 15 ERKEĞİN SALDIRDIĞI KEBİRE SARI İÇİN EYLEM YAPTI

Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı! Samsun'un İlkadım ilçesinde 8 Ekim Cumartesi günü 10-15 erkeğin saldırına uğrayan Kebire Sarı için ÖGK ve SKM üyeleri eylem yaptı.

12 Ekim 2016 Çarşamba 13:02
Samsun'da kadınlar sokakta 15 erkeğin saldırdığı Kebire Sarı için eylem yaptı

Samsun'un İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi'nde Kebire Sarı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı iddiaya göre 8 Ekim Cumartesi tarihinde 15 kişinin saldırına uğradı. Motorlu bir kişi tarafından önünün kesildiğini iddia eden Sarı daha sonra 15 kişinin tekmelerine maruz kaldığını yazdı.

 

ÖGK VE SKM'DEN KEBİRE'YE DESTEK

Samsun Özgür Genç Kadın (ÖGK) ve SKM üyeleri her ayın 11'inde olduğu gibi katledilen kadınları sesi olmak için Samsun Çiftlik Caddesi'de buluştu. Geçtiğimiz günlerde Samsun'da sokak ortasında 10-15 erkeğin saldırısı tarafından darp edilen Kebire Sarı için "Samsun'da bir kadın sokak ortasında şiddet gördü duydunuz mu" yazılı pankartla eylem yaptı.

 

 

 

 


 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET