• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KAYNANASI VE KAYINBİRADERİNİ SİLAHLA ÖLDÜREN DAMAT TUTUKLANDI

Samsun'da kaynanası ve kayınbiraderini silahla öldüren damat tutuklandı. Samsun'da işlenen kaynana ve kayınbirader cinayetinin detayları belli oldu. Samsun'da kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldüren damat tutuklandı.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 20:26
Samsun'da kaynanası ve kayınbiraderini silahla öldüren damat tutuklandı

Samsun'da yaşanan kaynana ve kayınbirader cinayeti ile ilgili aranan damat, yakalanarak tutuklandı. İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde Türkan Zonturlu ve oğlu Onur Diril'in öldürülmesi olayının detayları.. 

 


Samsun'un İlkadım İlçe Zeytinlik mahallesinde yaşanan korkunç cinayette damat Ahmet E. kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i silahla vurarak öldürmüştü. Yaşanan olay sonrası kaçan damat Ahmet E. polis tarafından öldürdüğü kaynanası Türkan Zonturlu'nun kızı ve eşi Nebile E. ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. 

 

Kaynanası Türkan Zonturlu ile kayınbiraderi Onur Diril'i öldürmekten adliyeye sevk edilen damat Ahmet E. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, eşi Nebile E. verdiği ifade de ailesinin rızası olmadan evlendiklerini ifaçıklayarak, mahkemede "Nikahımızı kendimiz kıydık düğün yapacaktık. Eşim Ahmet defalarca anmemden beni istedi. Ancak annem Türkan Zonturlu evlenmemize izin vermedi. Ağabeyim Onur Diril ile eşim Ahmet, rus Pazarında karşılaşıp kavga ettiler. Bununla ilgili annemle konuşmak için evine gittik ancak anem ve ağabeyim Onur Diril, eşim Ahmet'e bıçakla saldırdılar. Eşim Ahmet'de yanında bulunan silahını çıkartıp ateş etti. Olay sonrası birlikte kaçtık" dediği öğrenildi. 

 

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril'i öldürmekten damat Ahmet E. tutuklanırken, eşi Nebile E. ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI