• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KİMSE YOK MU DERNEĞİ'NİN 3 YÖNETİCİSİ FETÖ'DEN TUTUKLANDI

Samsun'da Kimse Yokmu Derneği'nin 3 yöneticisi FETÖ'den tutuklandı. Samsun'da KHK ile kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin 3 yöneticisi  Ali Akgül, Bekir Tuncer ve Kerem Uçan tutuklandı.

24 Nisan 2017 Pazartesi 19:53
Samsun'da Kimse Yok mu Derneği'nin 3 yöneticisi FETÖ'den tutuklandı

Samsun'da FETÖ operasyonunda gözaltına alınan kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin 18 yöneticisinden 3'ü mahkemece tutuklandı.

 


Samsun'da FETÖ terör örgütüne yönelik operasyonlar aralıksız sürüyor. Samsun'da son olarak yapılan FETÖ terör örgütü üyelerine yönelik operasyonda Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin 18 yöneticisi gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.


Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Samsun merkezli iki şehirde yapılan FETÖ operasyonunda gözaltına alınan Kimse Yokmu Derneği'nin yöneticileri bugün emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Samsun Adalet Sarayına sevk edildi. Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yokmu Derneğinin 3 yöneticisi Ali Akgül, Bekir Tuncer ve Kerem Uçan tutuklanırken diğer yöneticiler ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI