• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA KORAY YALÇIN CİNAYETİNDE KAHREDEN DETAY!

Samsun'da Koray Yalçın cinayetinde kahreden detay! Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy mahallesinde silahla vurularak öldürülen Koray Yalçın'ın Zeynep Rana Yalçın isimli kızının 2014 yılında öldüğü öğrenildi. Cinayete kurban giden Koray Yalçın'ın eşinin ise hamile olduğu bildirildi.

15 Haziran 2016 Çarşamba 16:50
Samsun'da Koray Yalçın cinayetinde kahreden detay!

Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi Tire Sokak’ta meydana gelen olayda, Koray Yalçın ile aralarında eski bir husumet bulunan marangoz Tuncay T. (33), tartışmaya başladı. Tuncay T. tartışmanın büyümesi sonucu Koray Yalçın’ı 7 el ateş ederek öldürdü.

 

Olaydan kısa bir süre sonra Emniyet Müdürlüğü’ne giderek teslim olan Tuncay T. bugün çıkarıldığı mahkeme de tutuklandı.

 

KAHREDEN DETAY


7 el açılan ateş sonucu olay yerinden hayatını kaybeden 24 yaşındaki evli Koray Yalçın'ın yakın zamanda bir bebeği olacağı öğrenildi. Aynı zamanda Koray Yalçın'ın 2014 yılında Zeynep Rena isimli 2 yaşındaki kızıda boğaz enfeksiyonu sonucu yaşamını yitirmişti.

 

Samsun'da boşandığı eşinin ailesi tarafından annesi Merve Yalçın'a gösterilmeyen 2.5 yaşında ki Zeynep Rana'nın cenazesi polis önlemi altında toprağa defnedilmişti. Kızın annesi Merve Yalçın'a ise çocuğunun cenazesi boşandığı eşinin ailesi tarafından gösterilmemişti.

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da bir kişiyi bıçakla yaralayan şahıs serbest bırakıldı

Samsun Atakum'da bir kişiyi bıçakla yaralayan şahıs serbest bırakıldı Samsun’un Atakum ilçesinde bıçakla bir kişiyi ağır yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan şahıs, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da araçların camlarını ve lastiklerini çalan 4 kişi tutuklandı

Samsun'da araçların camlarını ve lastiklerini çalan 4 kişi tutuklandı Samsun’da gece park halindeki araçların camlarını ve lastiklerini söküp çaldıkları iddia edilen 4 kişi çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun Bafra'da elma ağacından düşen Mevlüde Kotiloğlu hayatını kaybetti

Samsun Bafra'da elma ağacından düşen Mevlüde Kotiloğlu hayatını kaybetti Samsun'un Bafra ilçesi Alaçam Mahallesi'nde evinin bahçesinde elma toplamak için çıktığı ağaçtan düşen Mevlüde Kotiloğlu yaşamını yitirdi.

Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı

Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı Samsun Atakum'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi ağır yaralandı. Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesinde bıçaklı saldırıya uğrayan 42 yaşında ki bir kişi ağır yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI