• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA NARKOTİK POLİSLERİ SOKAKLARI DİDİK DİDİK ARADI

Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

08 Mayıs 2017 Pazartesi 23:33
Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da uyuşturucu ile mücadele kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile Türkiye genelinde başlatılan denetimler doğrultusunda polisler sokak ve mahallelerde denetimler yaptı. 

 

Samsun'da Türkiye genelinde yapılan uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda 16 kişi gözaltına alınırken, narkotik polisleri Samsun'da düzenledikleri denetimler akşam saatlerine kadar devam etti. 
 

Samsun'da akşam saat 18.00 ile 20.00 aralarında 12 ayrı bölgede, 30 polisten oluşan ekipler uyuşturucu ile mücadele kapsamında üst araması yaptı, araçları kontrol etti, iş yerlerini denetledi. Samsun'da gerçekleşen denetimlere iki ayrı dedektör köpeği de eşlik ederken 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yerinde arama yapıldı. Samsun'da yapılan denetimlerde  3 kişinin üzerinde birer paket olmak üzere 3 gram esrar, 2  bıçak, 1 muşta ele geçirildi, bir iş yeri hakkında ise idari işlem yapıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI