• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA ÖĞRENCİ SERVİSİ MİNİBÜSÜ 5 ARACI BİÇEREK DEHŞET SAÇTI

Samsun'da öğrenci servisi minibüsü 5 aracı biçerek dehşet saçtı. Samsun'un İlkadım ilçesi 2'inci Bulvar Yolu ile Liman mahallesinde yer alan Öğretmen caddesinin kesiştiği yerde gece saatlerinde 55 C 0549 plakalı öğrenci servisi 5 araca vurarak kaza yaptı.

22 Nisan 2017 Cumartesi 02:36
Samsun'da öğrenci servisi minibüsü 5 aracı biçerek dehşet saçtı

Samsun'un İlkadım ilçesi Liman mahallesi Öğretmen caddesinde gece saatlerinde öğrenci servisinin neden olduğu trafik kazasında adeta faciadan dönüldü.

 


Samsun'un İlkadım ilçesi 2'inci Bulvar Yolu üzerinde son hızla ilerleyen 55 C 0549 plakalı okul taşıtı yol üzerinde bulunan 5 araca çarparak yokuş aşağı indi. 


Görgü tanıkları, kazaya neden olan 55 C 0549 plakalı minibüsün önünde bulunan 55 LB 699 plakalı araç ile 55 LS 429 plakalı iki araca çarparak ancak durabildiğini söyledi. Bir tur firmasına ait öğrenci servis aracının yol kenarında bulunan araçlara vurması ile çıkan gürültü çevrede panik yaşanmasında neden oldu. 

 


Öğrenci servis aracı 2'inci Bulvar Yolu üzerinde bulunan orta refüjde ki ağaçlarıda yıktı. Beş aracın hasar gördüğü kazada vatandaşlar sokağa inerek yaşananları izledi. Araçları hasar gören vatandaşlar ise kazaya neden olan servis aracını şoförüne tepki gösterdi. Olay yerine gelen polisler 55 C 0549 plakalı servis minübüsünün şoförünü gözaltına alırken yapılan alkol muayenesinde ise sürücüde alkol çıkmadı.

 

 

 


İlkadım ilçesi 2'inci Bulvar Yolu ile Öğretmen caddesinin kesiştiği noktada yaşanan kazada şans eseri kimse yaralanmazken, olay yerine gelen çekiciler ile hasar gören araçlar bulundukları yerden alındı.


Görgü tanıkları servis aracının hızlı bir şekilde geldiğini ve yol kenarında park halinde duran araçlara çarptığını söyledi. Kazada öğrenci servis aracının çarpması sonucu, 55 AP 703, 55 LS 250, 55 LB 699, 55 LS 429 ve 55 ABH 55 plakalı araçlar hasar gördü. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI