• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA PARKTA UYUŞTURUCU SATAN BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun'da parkta uyuşturucu satan bir kişi tutuklandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde bulunan bir parkta uyuşturucu satarken yakalanan 1 kişi mahkemece tutuklandı.

30 Nisan 2017 Pazar 15:18
Samsun'da parkta uyuşturucu satan bir kişi tutuklandı

Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda parkta sentetik uyuşturucu sattığı ihbarı üzerine gözaltına alınan 1 kişi, tutuklandı.

 

Samsun'da narkotik polislerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonları aralıksız sürüyor. Samsun'da gençleri ve vatandaşları sattıkları uyuşturucularla zehirleyen torbacılara yönelik uzun bir süredir operasyonlar yapan Samsun narkotik polisleri bu kezde İlkadım İlçe Zeytinlik mahallesinde bir parkta uyuşturucu satışı yapan bir kişiyi yakalayarak gözaltına aldı.

 

Zeytinlik mahallesinde yakalanan şahsın üzerinde bir paket sentetik uyuşturucu ele geçirilirken, gözaltına alınan zanlı sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI