• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SAHİLDE YİNE CESET BULUNDU

Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

10 Mayıs 2017 Çarşamba 13:29
Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da son günlerde deniz kenarında bulunan ceset sayısı 3'e yükseldi. Samsun'da son olarak Atakum ilçesi Adnan Menderes Bulvarı civarında sahilde bir erkek cesedi daha bulundu.


Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.


Samsun'un 19 Mayıs ilçesi sahilinde 5 Mayıs 2017 tarihinde 70 yaşında ki Mehmet Ali Yavuz isimli şahsın cesedi bulunmuştu. Bu olayın ardından Samsun'da 7 Mayıs 2017 tarihinde ise Bafra ilçesi Koyuköyü mahallesinde balık tutmaya giden 67 yaşında ki Mevlüt Erzenoğlu'nun cesedi sahile vurmuştu.

 

Samsun'da bu kez de Atakum ilçesi Denizevleri mahallesi Adnan Menderes Bulvarı civarında bölgede temizlik yapan Atakum Belediyesi işçileri tarafından sahil de bir erkek cesedi bulundu.  Atakum ilçesi sahilinde bulunan erkek cesedinin 60 yaşlarında bir erkeğe ait olduğu tespit edildi. Kimliği henüz belirlenemeyen erkek cesedi Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi morguna kaldırdıldı.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı

Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı Ordu merkezli FETÖ operasyonunda Samsun dahil 11 şehirde 26 kişi gözaltına alındı. Samsun'un da aralarında bulunduğu Ordu merkezli 11 şehirde yapılan eş zamanlı FETÖ operasyonda ByLock kullandıkları iddiası ile gözaltı kararı bulunan 45 kişiden 26'sı yakalanarak gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI