• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SİLAHLI SALDIRI ANI MOTOSİKLET SÜRÜCÜNÜN KASKINDA Kİ KAMERAYA YANSIDI

Samsun'da silahlı saldırı anı motosiklet sürücünün kaskında ki kameraya yansıdı. Samsun'un İlkadım ilçesi 56'lar semtinde yaşanan silahlı saldırı olayı, bir motosiklet sürücünün kaskına taktığı kameraya yansıdı.

02 Mayıs 2017 Salı 13:03
Samsun'da silahlı saldırı anı motosiklet sürücünün kaskında ki kameraya yansıdı

Samsun'un İlkadım ilçesi 56'lar semtinde cadde üzerinde ilerleyen bir motosiklet sürücüsü kaskına taktığı kamera ile sokak ortasında yaşanan bir silahlı saldırı olayını tesadüfen kaydetti. 


Samsun'da 56'lar semtinde yaşanan olaya ait görüntülerde bir anda patlayan silah sesinin ardından vatandaşların hızla olay yerinden kaçma anları ve olay yerinden tesadüfen geçen motosikletli polislerin, elinde silah bulanan şahsa müdahale etme anları yer alıyor.  

 

Samsun'un 56'lar semtinde sokak ortasında güpegündüz vakitte yaşanan olayda, motosikletli polislerden biri silahını çekerek, elinde silah bulunan şahsa " Silahını bırak, yat yere" diye uyarıda bulunuyor. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI