• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA SON DAKİKA! KERESTE FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI

Samsun'un Canik ilçesi'nde bulunan alışveriş merkezinin arkasında bulunan kereste fabrikasında yangın çıktı.

11 Şubat 2016 Perşembe 15:49
Samsun'da son dakika! Kereste fabrikasında yangın çıktı

SAMSUN HABER - Samsun'un Canik ilçesi'nde bulunan alışveriş merkezinin arkasında bulunan kereste fabrikasında yangın çıktı.


Samsun'un Canik ilçesi Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi arkasında bulunan bir kereste fabrikasında çıkan yangına itfaiye ekipleri kısa sürede müdahale ederek yangını söndürdü. Keresteciler Sitesinde bir iş yerinin çatısında çıkan yangın, çevrede panik yaşanmasına neden oldu. Kereste ve yanıcı malzemelerin yoğun olduğu Keresteciler Sitesinde bir iş yerinde çıkan yangın civarda bulunan esnafların panik yaşamasına sebep oldu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çıkan yangına müdahale ederek söndürdü

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI