• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TOZLU GİYİM'İN SAHİBİ İŞADAMI HÜSEYİN TOZLU GÖZALTINA MI ALINDI

Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı. tozlu.com'un Samsunlu işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddiası..

02 Ağustos 2016 Salı 13:33
Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı

Merkezi Samsun'da bulunan Tozlu.com-Tozyu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddia edildi.

 

Samsun'da işadamı Hüseyin Tozlu'nun FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındığı yönünde gündeme gelen haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstil A.Ş'den bir açıklama yapıldı.

 

İşadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı yönünde ki iddialar ve haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstli A.Ş'den aşağıda ki açıklama yapılmıştır. 

 

KARALAMA KAMPANYALARI HAKKINDA KAMUOYUNA DUYURULUR,

Bugün bazı özel basın kuruluşları tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TOZLU adına başlatılan karalama kampanyalarına tamah  edilmemesini ve bu haberlerin asla gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isteriz. Hüseyin TOZLU ve TOZLU TEKSTİL A.Ş tıpkı 2001 yılında olduğu gibi bugün de Vatanına, Bayrağına, Milletine ve Devletine sonsuz bağlılıkla  ticari hayatını sürdürmektedir ve sürdürecektir. Bu bağlılığa zarar verebilecek herhangi bir güç yoktur, olamaz…

Bugün 20 ülkeye ihracat yapan tozlu.com markamızla Ülke ekonomimize kattığımız ve katmak için var gücümüzle çalıştığımız faydanın yanında  rekabet ettiği kategoride Dünya sıralamasında 30. sıraya yerleşen tozlu.com markamız bize milli bir gurur kaynağı olmuştur. Samsun’da 700’e  yakın personel istihdam ederek şehrine ekonomik açıdan da ciddi katkı sağlamayı kendine misyon edinmiştir. 

Bu tür kendini bilmez, yalan haber yapmaktan çekinmeyen, Ülkesini ve Milletini yanlış bilgilendirerek ihanet eden basın kuruluşları ile mücadelemiz  hukuk çerçevesi içinde derhal başlatılacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Tüm Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

21 İŞADAMI GÖZALTINA ALINDI

 

Öte yandan Haber Gazetesinde yer alan habere göre FETÖ/PDY operasyonları kapsamında Samsun’da iş dünyasına yönelik gözaltı ve yakalamalar devam ediyor. Samsun'da yapıan FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan isimler arasında işadamı Hüseyin Tozlu'nun da olduğu öğrenildi. 

 

Buna göre Haber Gazetesinde yer alan haber göre İşadamları Tayfur Yeşildal, Ali Yeşildal, İbrahim Değerli, Ömer İpçi, Vedat Daştan, Veli Mutlu, Ali Köse, Ömer Çetinkaya, Celal Akça, Zeki Bayrak, Abdurrahman Hacıkerimoğlu, Şaban Terzi, Ahmet Ziya Boz,  Bayram Yılmaz, Abdullah Ernur, Ali Kemal Baş, İsmail Gündoğdu, Galip Atalar, Hüseyin Tozlu, Onur Murat Yılmaz ve Talip Atalar gözaltında bulunuyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET