• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TOZLU GİYİM'İN SAHİBİ İŞADAMI HÜSEYİN TOZLU GÖZALTINA MI ALINDI

Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı. tozlu.com'un Samsunlu işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddiası..

02 Ağustos 2016 Salı 13:33
Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı

Merkezi Samsun'da bulunan Tozlu.com-Tozyu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddia edildi.

 

Samsun'da işadamı Hüseyin Tozlu'nun FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındığı yönünde gündeme gelen haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstil A.Ş'den bir açıklama yapıldı.

 

İşadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı yönünde ki iddialar ve haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstli A.Ş'den aşağıda ki açıklama yapılmıştır. 

 

KARALAMA KAMPANYALARI HAKKINDA KAMUOYUNA DUYURULUR,

Bugün bazı özel basın kuruluşları tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TOZLU adına başlatılan karalama kampanyalarına tamah  edilmemesini ve bu haberlerin asla gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isteriz. Hüseyin TOZLU ve TOZLU TEKSTİL A.Ş tıpkı 2001 yılında olduğu gibi bugün de Vatanına, Bayrağına, Milletine ve Devletine sonsuz bağlılıkla  ticari hayatını sürdürmektedir ve sürdürecektir. Bu bağlılığa zarar verebilecek herhangi bir güç yoktur, olamaz…

Bugün 20 ülkeye ihracat yapan tozlu.com markamızla Ülke ekonomimize kattığımız ve katmak için var gücümüzle çalıştığımız faydanın yanında  rekabet ettiği kategoride Dünya sıralamasında 30. sıraya yerleşen tozlu.com markamız bize milli bir gurur kaynağı olmuştur. Samsun’da 700’e  yakın personel istihdam ederek şehrine ekonomik açıdan da ciddi katkı sağlamayı kendine misyon edinmiştir. 

Bu tür kendini bilmez, yalan haber yapmaktan çekinmeyen, Ülkesini ve Milletini yanlış bilgilendirerek ihanet eden basın kuruluşları ile mücadelemiz  hukuk çerçevesi içinde derhal başlatılacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Tüm Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

21 İŞADAMI GÖZALTINA ALINDI

 

Öte yandan Haber Gazetesinde yer alan habere göre FETÖ/PDY operasyonları kapsamında Samsun’da iş dünyasına yönelik gözaltı ve yakalamalar devam ediyor. Samsun'da yapıan FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan isimler arasında işadamı Hüseyin Tozlu'nun da olduğu öğrenildi. 

 

Buna göre Haber Gazetesinde yer alan haber göre İşadamları Tayfur Yeşildal, Ali Yeşildal, İbrahim Değerli, Ömer İpçi, Vedat Daştan, Veli Mutlu, Ali Köse, Ömer Çetinkaya, Celal Akça, Zeki Bayrak, Abdurrahman Hacıkerimoğlu, Şaban Terzi, Ahmet Ziya Boz,  Bayram Yılmaz, Abdullah Ernur, Ali Kemal Baş, İsmail Gündoğdu, Galip Atalar, Hüseyin Tozlu, Onur Murat Yılmaz ve Talip Atalar gözaltında bulunuyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da uyuşturucu ticareti iddiasına gözaltı

Samsun'da uyuşturucu ticareti iddiasına gözaltı Samsun'da uyuşturucu ticareti iddiasına gözaltı. Samsun'da "uyuşturucu ticareti" yaptığı iddia edilen bir kişi gözaltına alındı.

Samsun'da iki kişi evin bodrumunda uyuşturucuyla yakalandı

Samsun'da iki kişi evin bodrumunda uyuşturucuyla yakalandı Samsun'da iki kişi evin bodrumunda uyuşturucuyla yakalandı. Samsun'da bir evin bodrumunda uyuşturucu ile yakalanan 2 kişi gözaltına alındı.

Samsun'da park halindeki bir otomobile tüfekle ateş açan 2 kişi gözaltında

Samsun'da park halindeki bir otomobile tüfekle ateş açan 2 kişi gözaltında Samsun'da park halindeki bir otomobile tüfekle ateş açan 2 kişi gözaltında. Samsun'da park halindeki bir otomobile tüfekle ateş açtıkları iddia edilen 2 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık Yalova'da gözaltına alındı

Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık Yalova'da gözaltına alındı Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık Yalova'da gözaltına alındı. Hakkında tutuklama kararı bulunan Rota Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Ünal Tanık, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Yalova'da gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET