• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TOZLU GİYİM'İN SAHİBİ İŞADAMI HÜSEYİN TOZLU GÖZALTINA MI ALINDI

Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı. tozlu.com'un Samsunlu işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddiası..

02 Ağustos 2016 Salı 13:33
Samsun'da Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu gözaltına mı alındı

Merkezi Samsun'da bulunan Tozlu.com-Tozyu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı iddia edildi.

 

Samsun'da işadamı Hüseyin Tozlu'nun FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alındığı yönünde gündeme gelen haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstil A.Ş'den bir açıklama yapıldı.

 

İşadamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltına alındığı yönünde ki iddialar ve haberler üzerine Tozlu ve Tozlu Tekstli A.Ş'den aşağıda ki açıklama yapılmıştır. 

 

KARALAMA KAMPANYALARI HAKKINDA KAMUOYUNA DUYURULUR,

Bugün bazı özel basın kuruluşları tarafından Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin TOZLU adına başlatılan karalama kampanyalarına tamah  edilmemesini ve bu haberlerin asla gerçeği yansıtmadığını bilmenizi isteriz. Hüseyin TOZLU ve TOZLU TEKSTİL A.Ş tıpkı 2001 yılında olduğu gibi bugün de Vatanına, Bayrağına, Milletine ve Devletine sonsuz bağlılıkla  ticari hayatını sürdürmektedir ve sürdürecektir. Bu bağlılığa zarar verebilecek herhangi bir güç yoktur, olamaz…

Bugün 20 ülkeye ihracat yapan tozlu.com markamızla Ülke ekonomimize kattığımız ve katmak için var gücümüzle çalıştığımız faydanın yanında  rekabet ettiği kategoride Dünya sıralamasında 30. sıraya yerleşen tozlu.com markamız bize milli bir gurur kaynağı olmuştur. Samsun’da 700’e  yakın personel istihdam ederek şehrine ekonomik açıdan da ciddi katkı sağlamayı kendine misyon edinmiştir. 

Bu tür kendini bilmez, yalan haber yapmaktan çekinmeyen, Ülkesini ve Milletini yanlış bilgilendirerek ihanet eden basın kuruluşları ile mücadelemiz  hukuk çerçevesi içinde derhal başlatılacağından kimsenin şüphesi olmasın.

Tüm Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

 

21 İŞADAMI GÖZALTINA ALINDI

 

Öte yandan Haber Gazetesinde yer alan habere göre FETÖ/PDY operasyonları kapsamında Samsun’da iş dünyasına yönelik gözaltı ve yakalamalar devam ediyor. Samsun'da yapıan FETÖ operasyonları kapsamında gözaltına alınan isimler arasında işadamı Hüseyin Tozlu'nun da olduğu öğrenildi. 

 

Buna göre Haber Gazetesinde yer alan haber göre İşadamları Tayfur Yeşildal, Ali Yeşildal, İbrahim Değerli, Ömer İpçi, Vedat Daştan, Veli Mutlu, Ali Köse, Ömer Çetinkaya, Celal Akça, Zeki Bayrak, Abdurrahman Hacıkerimoğlu, Şaban Terzi, Ahmet Ziya Boz,  Bayram Yılmaz, Abdullah Ernur, Ali Kemal Baş, İsmail Gündoğdu, Galip Atalar, Hüseyin Tozlu, Onur Murat Yılmaz ve Talip Atalar gözaltında bulunuyor.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı. Samsun'da "uyuşturucu ticareti" suçundan yargılanan genç 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı

Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı Samsun'da kullanılmış çorap içinde uyuşturucu yakalatanlar tutuklandı. Samsun'da boş arazide kullanılmış çorap içinde ele geçen uyuşturucuyla ilgili gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı

Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç yakalandı. Samsun'da hırsızlık suçundan aranan genç, şüphe üzerine kovalamaca sonucu saklandığı evin balkonunda yakalandı.

Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest

Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest Samsun'da bir kişiyi bacaklarından bıçaklayan genç serbest. Samsun'un İlkadım ilçesi İlyasköy Mahallesi'nde bir kişiyi bıçakla yaraladığı iddia edilen genç, polis tarafından gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET