• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİM VE SAVCILAR KİMLER İSİM İSİM TUTUKLANANLAR

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik...

25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:59
Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik... 

 

Samsun'da FETÖ terör örgütü darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturma kapsamında hakim ve savcılara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 43 hakim hakkında gözaltı ve yakalama kararı çıktı. Göz altına alınan 39 hakimden 32'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol kaydıyla serbest kaldı. 4 hakim ve savcı ise aranıyor. 

 

Samsun'da tutuklanan 32 hakim ve savcıların isimleri ise belli oldu.

" Vahdettin Taşkıran, Adem Kul, Yeşim Sayıldı, Mustafa Yılmaz, Selçuk Sayıldı, Zekeriya Bayazıt, Hasan Dönmez, Resul Köse, Tevrat Ateş, Adem Çelik, Harun Orman, Hamit Ali Kandil, Naim Karaağaç,  Mehmet Şenol Belli, Mahmut Küçükoğlu, Alper Altınışık, Alper Kalpak, Mehmet Emin Menteş, Yılmaz Parıltı, Aydemir Saydan, Hakan Erkmen, Doğan Bülent Benli, Cengiz Değirmenci, Yıldırım Bayyurt, Beytullah Bektaş, Arif Bayburtlu, Eşref Köse, Faruk Ramazan Çelik, Ulvi Altınışık, Yüksel Çakır, Turan Açıkmeşe ve Mehmet Gökhan Pehlivan."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET