• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİM VE SAVCILAR KİMLER İSİM İSİM TUTUKLANANLAR

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik...

25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:59
Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik... 

 

Samsun'da FETÖ terör örgütü darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturma kapsamında hakim ve savcılara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 43 hakim hakkında gözaltı ve yakalama kararı çıktı. Göz altına alınan 39 hakimden 32'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol kaydıyla serbest kaldı. 4 hakim ve savcı ise aranıyor. 

 

Samsun'da tutuklanan 32 hakim ve savcıların isimleri ise belli oldu.

" Vahdettin Taşkıran, Adem Kul, Yeşim Sayıldı, Mustafa Yılmaz, Selçuk Sayıldı, Zekeriya Bayazıt, Hasan Dönmez, Resul Köse, Tevrat Ateş, Adem Çelik, Harun Orman, Hamit Ali Kandil, Naim Karaağaç,  Mehmet Şenol Belli, Mahmut Küçükoğlu, Alper Altınışık, Alper Kalpak, Mehmet Emin Menteş, Yılmaz Parıltı, Aydemir Saydan, Hakan Erkmen, Doğan Bülent Benli, Cengiz Değirmenci, Yıldırım Bayyurt, Beytullah Bektaş, Arif Bayburtlu, Eşref Köse, Faruk Ramazan Çelik, Ulvi Altınışık, Yüksel Çakır, Turan Açıkmeşe ve Mehmet Gökhan Pehlivan."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun'da iş yerlerini soyan 2 hırsızlık zanlısı tutuklandı

Samsun'da iş yerlerini soyan 2 hırsızlık zanlısı tutuklandı Samsun'un İlkadım ve Canik ilçelerinde son iki ay içerisinde 8 ayrı iş yerini soyan hırsızlık zanlısı iki kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu hap getiren 5 kişiden 4'ü tutuklandı

Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu hap getiren 5 kişiden 4'ü tutuklandı Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu hap getiren 5 kişiden 4'ü tutuklandı. İstanbul’dan Samsun’a bin 430 adet ecstasy uyuşturucu hap ve 230 gram esrar getirirken yakalanan 5 kişiden 4'ü tutuklandı.

Samsun'da evinde 800 gram esrar yakalanan şahıs tutuklandı

Samsun'da evinde 800 gram esrar yakalanan şahıs tutuklandı Samsun'da evinde 800 gram esrar yakalanan şahıs tutuklandı. Samsun’un İlkadım ilçesi Yenidoğan Mahallesi’nde evinde yapılan aramada 800 gram esrar maddesi ele geçirilen ve ayrıca silahla tehdit suçundan da aranan bir kişi tutuklandı.

Samsun'a İstanbul'dan bin 430 adet extacy hap getiren 5 kişi gözaltına alındı

Samsun'a İstanbul'dan bin 430 adet  extacy hap getiren 5 kişi gözaltına alındı Samsun'a İstanbul'dan bin 430 adet extacy hap getiren 5 kişi gözaltına alındı. Samsun'un İlkadım ilçesi Baruthane mevkisinde düzenlenen operasyonda İstanbul'dan Samsun'a esrar ve uyuşturucu hap getiren 5 kişi gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET