• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN HAKİM VE SAVCILAR KİMLER İSİM İSİM TUTUKLANANLAR

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik...

25 Temmuz 2016 Pazartesi 19:59
Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar

Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar kimler isim isim tutuklananlar. Samsun'da FETÖ soruşturması kapsamında 32 hakim ve savcı tutuklandı. Samsun'da tutuklanan hakim ve savcılar Yeşim Sayıldı, Selçuk Sayıldı, Vahdettin Taşkıran, Yılmaz Parıltı, Resul Köse, Adem Çelik... 

 

Samsun'da FETÖ terör örgütü darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturma kapsamında hakim ve savcılara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda 43 hakim hakkında gözaltı ve yakalama kararı çıktı. Göz altına alınan 39 hakimden 32'si tutuklanırken, 7'si adli kontrol kaydıyla serbest kaldı. 4 hakim ve savcı ise aranıyor. 

 

Samsun'da tutuklanan 32 hakim ve savcıların isimleri ise belli oldu.

" Vahdettin Taşkıran, Adem Kul, Yeşim Sayıldı, Mustafa Yılmaz, Selçuk Sayıldı, Zekeriya Bayazıt, Hasan Dönmez, Resul Köse, Tevrat Ateş, Adem Çelik, Harun Orman, Hamit Ali Kandil, Naim Karaağaç,  Mehmet Şenol Belli, Mahmut Küçükoğlu, Alper Altınışık, Alper Kalpak, Mehmet Emin Menteş, Yılmaz Parıltı, Aydemir Saydan, Hakan Erkmen, Doğan Bülent Benli, Cengiz Değirmenci, Yıldırım Bayyurt, Beytullah Bektaş, Arif Bayburtlu, Eşref Köse, Faruk Ramazan Çelik, Ulvi Altınışık, Yüksel Çakır, Turan Açıkmeşe ve Mehmet Gökhan Pehlivan."

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Hani şehiti Adnan Uluışık, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde toprağa verildi.

Hani şehiti Adnan Uluışık, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde toprağa verildi. Diyarbakır’ın Hani ilçesinde PKK’lı teröristlerce tuzaklanan patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Adnan Uluışık, memleketi Samsun’da toprağa verildi. Şehidi babası İlhan Uluışık, oğlunu asker selamı ile uğurladı.

Samsun'da polise uyuşturucu satmak isteyen genç tutuklandı

Samsun'da polise uyuşturucu satmak isteyen genç tutuklandı Samsun’da polise esrar satmak isteyen bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan genç tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu haplarla yakalanan genç tutuklandı Samsun’da uyuşturucu üzerinde ve evinde uyuşturucu haplar ele geçen genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Samsun Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Samsun'da ikamet kurşunlamaya adli kontrol

Samsun'da ikamet kurşunlamaya adli kontrol Samsun'da bir eve tabancayla silahlı saldırı düzenlediği iddia edilen bir kişi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

KÖŞE YAZARLARI