• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN İŞ ADAMI HÜSEYİN TOZLU'NUN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı! Samsun'da FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı. Aynı zamanda Tozlu'nun tüm mal varlığına tedbir konuldu.

09 Ağustos 2016 Salı 14:41
Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı

Samsun'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim, Diesre ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun mal varlığına tedbir konulduğu öğrenildi.

 

Tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltı süresinde verdiği ifadesi basına sızdı. Tozlu Giyim sahibi işadamı Hüseyin Tozlu, verdiği ifade de kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. Fethullah Gülen'i tanımadığını sadece televizyon haberlerinden kendisini tanıdığını kaydeden Hüseyin Tozlu, ifadesinde FETÖ örgütü ile bağlantısının olmadığını ve söz konusu örgüte hiç bir yardımının olmadığını ifadesinde söyledi.

 

İşte Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun emniyetteki ifadesi 

 

"Çocuklarımdan biri, Feza Koleji'nden mezun oldu. 17 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi aboneliğimi iptal ettim. Bank Asya'da hesabım vardır. 2010 yılında cemaat okullarından birinin açılışı için Kamboçya'ya gittim. Hakkımdaki iddialar bir ihbar mektubu ile başlamıştır. FETÖ ile hiçbir bağlantım yoktur. Darbe girişimi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim. Fethullah Gülen'i tanımam. Sadece televizyonlardan bilirim. Herhangi bir yardımda da bulunmadım. Beni karalamak için iftira atılıyor. İşim çok büyüktür. Başbakan ve bakanlarla ara sıra görüşürüm. Hiçbir cemaat, örgüt, derneğe ve vakıflara yardımda bulunmadım. Suçsuzum. Çalışanlarım da bu durumdan mağdur olacaktır."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ı darp eden 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest kaldı

Samsun'da Kerimcan Durmaz'ı darp eden 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest kaldı Samsun'da Kerimcan Durmaz'ı sahne aldığı eğlence mekanında darp etmekten gözaltına alınan 4 kişi çıkarıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı

Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı Samsun'da arabasına aldığı liseli kıza taciz eden sapık tutuklandı! Samsun'da adres sorma bahanesiyle aracına aldığı lise öğrencisi kıza elle tacizde bulunduğu iddia edilen genç çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı

Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı Samsun'da iki kişiye uyuşturucu satan torbacı tutuklandı! Samsun'da 2 kişiye uyuşturucu sattığı tespit edilen ve uyuşturucuyla yakalanan genç mahkemece tutuklandı. 

Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı

Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı Samsun'da sentetik uyuşturucu satıcısı tutuklandı! Samsun'da bir kişiye 2 paket bonzai sattığı iddia edilen genç, mahkemece tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET