• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN İŞ ADAMI HÜSEYİN TOZLU'NUN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı! Samsun'da FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı. Aynı zamanda Tozlu'nun tüm mal varlığına tedbir konuldu.

09 Ağustos 2016 Salı 14:41
Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı

Samsun'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim, Diesre ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun mal varlığına tedbir konulduğu öğrenildi.

 

Tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltı süresinde verdiği ifadesi basına sızdı. Tozlu Giyim sahibi işadamı Hüseyin Tozlu, verdiği ifade de kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. Fethullah Gülen'i tanımadığını sadece televizyon haberlerinden kendisini tanıdığını kaydeden Hüseyin Tozlu, ifadesinde FETÖ örgütü ile bağlantısının olmadığını ve söz konusu örgüte hiç bir yardımının olmadığını ifadesinde söyledi.

 

İşte Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun emniyetteki ifadesi 

 

"Çocuklarımdan biri, Feza Koleji'nden mezun oldu. 17 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi aboneliğimi iptal ettim. Bank Asya'da hesabım vardır. 2010 yılında cemaat okullarından birinin açılışı için Kamboçya'ya gittim. Hakkımdaki iddialar bir ihbar mektubu ile başlamıştır. FETÖ ile hiçbir bağlantım yoktur. Darbe girişimi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim. Fethullah Gülen'i tanımam. Sadece televizyonlardan bilirim. Herhangi bir yardımda da bulunmadım. Beni karalamak için iftira atılıyor. İşim çok büyüktür. Başbakan ve bakanlarla ara sıra görüşürüm. Hiçbir cemaat, örgüt, derneğe ve vakıflara yardımda bulunmadım. Suçsuzum. Çalışanlarım da bu durumdan mağdur olacaktır."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da opera sanatçısı Ozan Özcan'a silahlı saldırı

Samsun'da opera sanatçısı Ozan Özcan'a silahlı saldırı Samsun'da opera sanatçısı Ozan Özcan'a silahlı saldırı. Samsu'un İlkadım ilçesi Anıt Park'ta oturan opera sanatçısı Ozan Özcan silahlı saldırıya uğradı. Yanında bulunan senarist arkadaşı Arif Nas ise darp edildi.

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu. Samsun'un Tekkeköy ilçesi Zafer Mahallesinde getirildiği hastaneye getirildiği öldüğü tespit edilen Zeki Öztürk'ün ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran ve yılbaşı gecesi bir market soyan iki kişi mahkemece tutuklandı.

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında. Samsun'da işadamı Okay Altın'ın da silahla vurulması olayına karışan şahısların yılbaşı gecesi yaptıkları tüfekli ve maskeli market soygununun görüntüleri ortaya çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET