• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN İŞ ADAMI HÜSEYİN TOZLU'NUN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı! Samsun'da FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı. Aynı zamanda Tozlu'nun tüm mal varlığına tedbir konuldu.

09 Ağustos 2016 Salı 14:41
Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı

Samsun'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim, Diesre ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun mal varlığına tedbir konulduğu öğrenildi.

 

Tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltı süresinde verdiği ifadesi basına sızdı. Tozlu Giyim sahibi işadamı Hüseyin Tozlu, verdiği ifade de kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. Fethullah Gülen'i tanımadığını sadece televizyon haberlerinden kendisini tanıdığını kaydeden Hüseyin Tozlu, ifadesinde FETÖ örgütü ile bağlantısının olmadığını ve söz konusu örgüte hiç bir yardımının olmadığını ifadesinde söyledi.

 

İşte Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun emniyetteki ifadesi 

 

"Çocuklarımdan biri, Feza Koleji'nden mezun oldu. 17 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi aboneliğimi iptal ettim. Bank Asya'da hesabım vardır. 2010 yılında cemaat okullarından birinin açılışı için Kamboçya'ya gittim. Hakkımdaki iddialar bir ihbar mektubu ile başlamıştır. FETÖ ile hiçbir bağlantım yoktur. Darbe girişimi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim. Fethullah Gülen'i tanımam. Sadece televizyonlardan bilirim. Herhangi bir yardımda da bulunmadım. Beni karalamak için iftira atılıyor. İşim çok büyüktür. Başbakan ve bakanlarla ara sıra görüşürüm. Hiçbir cemaat, örgüt, derneğe ve vakıflara yardımda bulunmadım. Suçsuzum. Çalışanlarım da bu durumdan mağdur olacaktır."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET