• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA TUTUKLANAN İŞ ADAMI HÜSEYİN TOZLU'NUN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı! Samsun'da FETÖ operasyonu kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı. Aynı zamanda Tozlu'nun tüm mal varlığına tedbir konuldu.

09 Ağustos 2016 Salı 14:41
Samsun'da tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun ifadesi ortaya çıktı

Samsun'da, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan Tozlu Giyim, Diesre ve tozlu.com'un sahibi Hüseyin Tozlu'nun mal varlığına tedbir konulduğu öğrenildi.

 

Tutuklanan iş adamı Hüseyin Tozlu'nun gözaltı süresinde verdiği ifadesi basına sızdı. Tozlu Giyim sahibi işadamı Hüseyin Tozlu, verdiği ifade de kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi. Fethullah Gülen'i tanımadığını sadece televizyon haberlerinden kendisini tanıdığını kaydeden Hüseyin Tozlu, ifadesinde FETÖ örgütü ile bağlantısının olmadığını ve söz konusu örgüte hiç bir yardımının olmadığını ifadesinde söyledi.

 

İşte Tozlu Giyim'in sahibi işadamı Hüseyin Tozlu'nun emniyetteki ifadesi 

 

"Çocuklarımdan biri, Feza Koleji'nden mezun oldu. 17 Aralık'tan sonra Zaman Gazetesi aboneliğimi iptal ettim. Bank Asya'da hesabım vardır. 2010 yılında cemaat okullarından birinin açılışı için Kamboçya'ya gittim. Hakkımdaki iddialar bir ihbar mektubu ile başlamıştır. FETÖ ile hiçbir bağlantım yoktur. Darbe girişimi ile ilgili herhangi bir bilgiye sahip değilim. Fethullah Gülen'i tanımam. Sadece televizyonlardan bilirim. Herhangi bir yardımda da bulunmadım. Beni karalamak için iftira atılıyor. İşim çok büyüktür. Başbakan ve bakanlarla ara sıra görüşürüm. Hiçbir cemaat, örgüt, derneğe ve vakıflara yardımda bulunmadım. Suçsuzum. Çalışanlarım da bu durumdan mağdur olacaktır."

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Tekkeköy'de bıçaklı saldırı: 1 yaralı

Samsun Tekkeköy'de bıçaklı saldırı: 1 yaralı Samsun Tekkeköy'de bıçaklı saldırı: 1 yaralı. Samsun'un Tekkeköy ilçesi 19 Mayıs Mahallesi'nde bıçaklı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu. 

Samsun'da uyuşturucu hapla yakalanan genç serbest kaldı

Samsun'da uyuşturucu hapla yakalanan genç serbest kaldı Samsun'da uyuşturucu hapla yakalanan genç serbest kaldı. Samsun'un İlkadım ilçesi Rasathane Mahallesi'nde 3 adet uyuşturucu hapla yakalandığı iddia edilen genç savcıya ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. 

Samsun'da silahlı saldırı: Araçla 2 kişiyi vurup kaçtılar

Samsun'da silahlı saldırı: Araçla 2 kişiyi vurup kaçtılar Samsun'da silahlı saldırı: Araçla 2 kişiyi vurup kaçtılar. Samsun'un İlkadım ilçesi Rasathane Mahallesi Kore Sokak üzerinde silahlı saldırıya uğrayan 2 kişi hastanelik oldu. 

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı

Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı Samsun'da uyuşturucu ticaretine ceza yağdı. Samsun'da "uyuşturucu ticareti" suçundan yargılanan genç 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET